Північнокорейські фахівці створили Кім Чен Іру "бронепотяг-невидимку"

Завдяки використанню новітніх матеріалів, потяг голови КНДР став менш помітним для американських супутників та літаків-розвідників.

У КНДР удосконалили спеціальний бронепотяг лідера держави Кім Чен Іра. Завдяки використанню новітніх матеріалів, він став менш помітним для американських супутників і літаків-розвідників. Покриття корпусу виконане за технологією "стелс", повідомили джерела в Сеулі, в тому числі в південнокорейській розвідці.

Також у потязі використанні інші заходи, які допомагають по можливості приховати його від радарів, інфрачервоних датчиків і звукової розвідки.

Як раніше неодноразово повідомлялося, американські супутники і висотні літаки-спостерігачі намагаються постійно тримати в полі зору пересування Кім Чен Іра, який користується тільки автомобілями та залізничним транспортом. США прагнуть також перехоплювати переговори, які ведуться з його резиденції "на колесах".

З метою обдурити космічну і повітряну розвідку, в КНДР застосовують хибні потяги, в точності копіюють склад, в якому пересувається лідер країни. У Пхеньяні також останнім часом розширюється мережа підземних тунелів, що з'єднують партійні, військові і державні об'єкти, а також резиденції Кім Чен Іра.

Читайте також:

ЗМІ: Кім Чен Ір влаштував чистку в керівництві КНДР

Син лідера КНДР зробив пластичну операцію, щоб бути схожим на діда

У КНДР вперше опублікували фото наступника Кім Чен Іра

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: