Півтисячі ув'язнених втекли з афганської в'язниці через тунель часів Македонського

Загальна довжина проритого ув'язненими підземного ходу складає майже 320 метрів. На риття тунелю пішло близько п'яти місяців.

З в'язниці в місті Кандагар в Афганістані вчинили втечу 476 ув'язнених, повідомляє AFP з посиланням на начальника цієї виправної установи.

Щоб здійснити втечу, розповів він, ув'язнені прорили тунель завдовжки в кількасот метрів, через який і залишили територію в'язниці. В’язні зробили підкоп під однією зі стін в'язниці і проникли в підземні рукотворні комунікації зрошення, збудовані за часів Олександра Македонського.

Представник руху "Талібан" Юсуф Ахмаді, у свою чергу, поширив заяву, в якій повідомляється, що всі втікачі були талібами.

Загальна довжина проритого ув'язненими підземного ходу складає майже 360 метрів, повідомив представник талібів. За його словами, на риття тунелю пішло близько п'яти місяців.

"Ув'язнені прорили 360-метровий тунель у південній частині в'язниці. Виходити на волю вони почали о 23:00 в неділю. До ранку понеділка в'язницю залишила 541 людина", - заявив Ахмаді, додавши, що серед вікачів були 106 польових командирів "Талібану". Всі вони, повідомив він, вже розміщені в безпечних місцях.

Нагадаємо, у червні 2008 року, з в'язниці в Кандагарі здійснили втечу близько 1150 в'язнів. Тоді в'язницю взяли штурмом бойовики руху "Талібан" - серед ув'язнених було близько 400 талібів. При штурмі загинули 15 охоронців.

Читайте також:

Кіт проніс у в'язницю мобільний телефон в пакеті з макаронами

Бут поскаржився, що у в’язниці його годують тільки колою та снікерсами

Американець помилково відсидів 30 років у в'язниці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: