"План Путіна" - політична технологія

Те, що партія "Єдина Росія" назвала свою передвиборну програму "План Путіна", президент Росії назвав політичною технологією.

В.Путін
Lenta.ru
Володимир Путін під час прямої лінії.
Президент Росії Володимир Путін під час прямої лінії заявив, що не вважає за можливе персоніфікувати стратегічний план розвитку країни, озвучений ним у посланнях до федеральних зборів.

Те, що партія "Єдина Росія" вирішила назвати свою передвиборну програму "План Путіна", він назвав політичною технологією.

Цей стратегічний план Путіни назвав результатом роботи безлічі експертів, зокрема парламентських та урядових. Аспектами плану він назвав програми розвитку села, переозброєння армії і флоту, розвиток економіки, міжнародну діяльність.

Як приклад реалізації стратегічного плану президент вказав програму виходу з демографічної кризи (зокрема, за допомогою материнського капіталу). "Це конкретна справа з певним фінансуванням", - підкреслив Путін.

Президент заявив, що якщо хтось вирішив в умовах передвиборної боротьби пов'язати цей план з його ім'ям, то це слід віднести до політичних технологій.

Нагадаємо, Володимир Путін очолив виборчий список "Єдиної Росії" на виборах в Державну Думу. Вибори призначені на 2 грудня 2007 року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: