Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вони вимагали зменшити викиди вуглекислого газу.

Десятки тисяч людей у неділю, 2 грудня, вийшли на демонстрацію у Брюсселі, закликаючи бельгійський уряд до активніших заходів із захисту клімату на національному, європейському та світовому рівнях.

За даними поліції, в марші взяли участь 65 тисяч людей, повідомляє агенція dpa.

Учасники демонстрації також вимагали активніших заходів щодо обмеження викидів вуглекислого газу та обмеження глобального потепління на рівні нижче двох градусів за Цельсієм, а за можливістю і до 1,5 градуса за Цельсієм, що було прописане за мету в Паризькій кліматичній угоді 2015 року.

Демонстрація відбулася на тлі початку роботи 24-ї кліматичної конференції ООН у польському Катовіце. Як пояснює "Польське радіо", офіційне відкриття конференції відбудеться у понеділок 3 грудня, але перше пленарне засідання делегатів відбулося вже 2 грудня. Під час конференції представники майже 200 держав обговорюватимуть, зокрема, конкретні заходи щодо втілення Паризької кліматичної угоди. Конференція триватиме до 14 грудня.

ВідеоПольща запровадила тимчасові перевірки на кордоні до кліматичного саміту ООН

До кліматичного саміту ООН Варшава запровадила тимчасові перевірки людей, що в'їжджають до країни. Перевірятимуть вибірково як тих, хто перетинає кордон, так і тих, хто вже їздить Польщею. Глобальний кліматичний саміт ООН відкриється у місті Катовіце 2 грудня. 

Польща запровадила тимчасові перевірки на кордоні до кліматичного саміту ООН

 

Вибір редакції