Плем'я остров'ян, яке поклонялося принцу Філіпу, через його смерть проведе спеціальні обряди

Плем'я остров'ян, яке поклонялося принцу Філіпу, через його смерть проведе спеціальні обряди

Фото: Associated Press

Вони влаштують танці та принесуть в жертву тварин.

Герцог Сассекський Гаррі уперше за понад рік прилетів до Британії на похорон діда, принца Філіпа, чоловіка королеви Єлизавети II, який помер у Віндзорському замку в п'ятницю, 9 квітня, у віці 99 років. А плем'я з острова Танна, яке поклонялося принцу Філіпу, через його смерть проведе спеціальні обряди.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Гаррі приїхав на Батьківщину вперше за понад рік, відколи відмовився від своїх королівських обов’язків та вилетів до США. За правилами, принц мав би відбути 10 днів карантину. Однак, цей термін скоротили до п’яти днів. Вагітна дружина Гаррі Меган залишилася в Каліфорнії.

Похорон принца Філіпа відбудеться в суботу, 17 квітня, й буде максимально скромним. Тим часом, за померлим тужать не лише британці, а й плем’я з острова Танна в Тихому океані.

Півстоліття тому тубільці вирішили, що принц – утілення їхнього давнього пророцтва про одноплемінника, який знайшов за океаном могутню дружину. Філіп знав про ці вірування й навіть надіслав на острів кілька листів та знімків. Через його смерть плем’я проведе спеціальні обряди. Це, зокрема, ритуальні танці та церемонія принесення в жертву тварин.

  • Читайте також: Згадуємо значущі події: останні фото принца Філіпа з королівською родиною.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Сассекси йдуть з палацу
Дата публікації
Перегляди
1090
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація