Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Племінниці отруєного екс-шпигуна Скрипаля відмовили у візі для в'їзду до Великої Британії

Раніше жінка припускала, що її родичів не отруїли хімічної речовиною, а це було харчове отруєння.

Росіянці Вікторії Скрипаль відмовили у візі для в'їзду до Великої Британії. Туди вона хотіла поїхати, аби забрати до РФ Юлію Скрипаль, доньку отруєного екс-шпигуна Сергія Скрипаля.

Про відмову у візі у п'ятницю, 6 квітня, повідомило Міністерство внутрішніх справ Великої Британії, передає Reuters.

"Ми відмовили в наданні візи Вікторії Скрипаль на тій підставі, що її заявка не відповідає правилам імміграції", - сказав представник британського Міністерства внутрішніх справ.

Нагадаємо, Сергій і Юлія Скрипалі лікуються в англійській лікарні, вони вийшли з критичного стану. 4 березня у Великій Британії їх отруїли хімічною отрутою "Новачок", яку виробили в РФ, за даними британського слідства.

Лондон розцінив отруєння екс-шпигуна на своїй території як атаку Росії на свою державу. Розпочався міжнародний дипломатичний скандал. Велика Британія вислала з країни російських дипломатів. Лондон підтримали й інші країни, в тому числі й Україна. Відомо про видворення понад 140 російських дипломатів із 26 країн.

Тим часом племінниця російського екс-шпигуна Сергія Скрипаля - Вікторія Скрипаль - вважає, що спецслужби не причетні до отруєння її родичів.

"Я вважаю, що це суто побутове отруєння. Ніхто не бачив рахунків з пабу, з ресторану. Ніхто не показав, що вони їли і пили", - сказала вона.

Перед цим вона заявляла про можливе отруєння родичів рибою.

ВідеоБританські копи знайшли у домі Скрипаля мертвих морських свинок

Екс-розвідник уже не в критичному стані, про це щойно повідомили його лікарі. Водночас, британські спецслужби встановили: нервовопаралітична речовина "Новачок" була виготовлена у Саратовській області Росії. Сьогодні копи підтвердили, що в домі знайшли двох загиблих морських свинок, а кота відвезли в лабораторію, щоби взяти аналізи. Тварина мучилася, і її довелося приспати.

Британські копи знайшли у домі Скрипаля мертвих морських свинок

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції