Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Племінника російського пропагандиста Кисельова засудили до в’язниці за підготовку до війни на Донбасі

Німецький суд призначив Сергію Кисельову два роки і три місяці ув’язнення.

Суд Мюнхена засудив племінника російського телеведучого Дмитра Кисельова, Сергія, до двох років і трьох місяців ув'язнення за підготовку до участі в бойових діях на Донбасі.

Про це повідомляє RTVI.

Як зазначається, родичу пропагандиста інкримінували підготовку тяжкого злочину, що загрожує державній безпеці, і порушення закону про зберігання зброї. За це йому загрожувало до 10 років позбавлення волі.

За даними слідства, у серпні 2014 року Сергій Кисельов пройшов вишкіл у таборі під Петербургом, де вчився поводитися зі зброєю, і збирався їхати на Донбас. На підтвердження були продемонстровані фото, на яких він зображений з бойовиками "Імперського легіону" та отримує медаль.

Своєю чергою його адвокат запевняв, що немає жодного знімка, де Кисельов бере безпосередню участь в самій воєнізованій підготовці.

Сам Кисельов частково визнав провину, підтвердив, що був на Донбасі, але запевнив, що нікого не вбивав. Під час винесення вироку з нього зняли звинувачення в порушенні закону про контроль над зброєю, бо це, на думку судді, все одно сильно б не вплинуло на сукупність покарання.

ВідеоПлемінника пропагандиста РФ Кисельова судять у Німеччині

Сергія Кисельова, громадянина Німеччини, прокуратура Мюнхена звинувачує у військовому навчанні для участі у війні проти України та незаконному володінні зброєю. Після війни на Донбасі Кисельов-молодший поїхав до монахів на гору Афон. Утім німецька Феміда гріхів не відпустила і вимагає ув'язнення від одного до десяти років. 

Племінника пропагандиста РФ Кисельова судять у Німеччині

Зауважимо, справу проти Сергія Кисельова порушили після інтерв'ю його дядька, яке вийшло навесні 2016 року. Дмитро Кисельов розповів, що його племінник поїхав воювати добровольцем і брав участь у боях "десь під Горлівкою".

Нагадаємо, за даними німецької прокуратури, військову підготовку племінник російського пропагандиста Дмитра Кисельова Сергій проходив у серпні 2014 року і при цьому мав автомат Калашникова і пістолет. У мережі залишилися фотографії, зроблені, очевидно, впродовж навчання. Сергій, який є священником Московського Патріархату, без ряси і хреста позує на тлі прапору "Імперського регіону" - батальйону, який називає себе "православним бойовим братством", що відстоює інтереси російського народу на всіх фронтах. Якщо вірити його родичу, в Україні піп Сергій воював 4 місяці. Після цього знову вдарився в православ'я – їздив на Афон та до святинь у Болгарії. Там його 2018 року заарештували і депортували до Німеччини. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції