Площа пожеж на торфовищах в Росії скоротилася вдвічі

За добу російським пожежникам вдалося вдвічі зменшити площу пожеж на торф'яниках. У Москві вже стало легше дихати.

Площа торф'яних пожеж на території Росії скоротилася за добу в два рази.

Про це повідомив керівник МНС РФ Сергій Шойгу.

"За останню добу сумарна площа торф'яних пожеж скоротилася вдвічі, при тому, що за останні півтори доби виявлено 12 осередків пожеж", - заявив Шойгу.

За його словами, досягти таких результатів вдалося завдяки використанню нових технологій. Керівник МНС також повідомив про стабілізацію ситуації в дев'яти регіонах центральної Росії та Поволжя, в п'яти з яких пожежі практично повністю погашені.

"Ми зняли повністю з контролю Тульську, Тамбовську, Бєлгородську, Липецьку й Іванівську області - там всі пожежі погашені практично повністю. Також знята з контролю Улянівська область і Татарстан, набагато краща ситуація в Мордовії, Марій Ел", - сказав міністр. У той же час, за словами Шойгу, в Нижегородській, Московській та Рязанській областях зберігається "складна ситуація".

Відзначимо, що вранці 9 серпня повідомлялося про трикратне збільшення кількості вогнищ лісових пожеж в Московській області. Напередодні Шойгу обіцяв згасити лісові пожежі в Підмосков'ї протягом п'яти-семи днів.

Тим часом, до вечора понеділка, 9 серпня, екологічна ситуація в Москві істотно покращилася. За даними державного природоохоронного установи "Мосекомоніторінг", концентрація чадного газу в повітрі столиці скоротилася і тепер у два рази нижче гранично допустимої норми.

Однак вміст окису вуглеводню в повітрі, як і раніше залишається на високому рівні, що перевищує норму в півтора рази.

Поліпшення якості московського повітря обумовлено зміною напрямку вітру з східного на південно-східне. Раніше в Гідрометцентрі прогнозували зміну напрямку вітру і, як наслідок, поліпшення погодної ситуації тільки на вівторок, 10 серпня.

Читайте також:

На Дніпропетровщині затримано підозрюваних у лісових підпалах

Смог у Москві розвіється найближчими днями

У Москві через спеку та смог встановлено рекорд смертності

У Росії стало більше лісових пожеж

ВідеоПлоща пожеж на торфовищах в Росії скоротилася вдвічі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: