Площа розміром з Бельгію, а дим вже у США: яких масштабів сягнули пожежі в російському Сибіру. Інфографіка

Площа розміром з Бельгію, а дим вже у США: яких масштабів сягнули пожежі в російському Сибіру. Інфографіка

Лісові пожежі зараз зафіксовані в 10 регіонах РФ.

Пожежі у Сибіру розпочалися майже тиждень тому, але через бездіяльність російських урядовців площа загоряння невпинно зростає.

Дим від пожеж розповсюджується ще далі: він подолав східну частину Росії і тепер його видно на Алясці. Він також простягнувся вздовж узбережжя Канади та навіть досяг таких американських міст як Ванкувер та Сіетл. 

Загалом у Сибіру палає майже три мільйони гектарів лісу. Це приблизно сягає площі Бельгії, а також дорівнює площам 11 Люксембургів та понад 30 Києвів.

Яких масштабів сягнули пожежі в російському Сибіру - в інфографіці ТСН.ua.

територія пожеж у Росії, Сибір, інфографіка
ТСН.ua

Як пише ВВС, лісові пожежі зараз зафіксовані в 10 регіонах РФ: у Іркутській і Тюменській областях, в Красноярському, Хабаровському, Пермському і Забайкальському краях, в Якутії, Бурятії і в Ямало-Ненецькому АТ.

"Ми бачимо, що основна площа, найбільша - в Якутії, понад 1,2 млн га. Більше 1 млн га - в Красноярському краї і близько 700 тис га - в Іркутській області", - розповів керівник протипожежної програми "Грінпіс Росії" Григорій Куксін. 

Тим часом влада РФ збирається викликати штучні дощі для гасіння пожежі. Опади будуть викликані за допомогою запуску в хмари спеціальних піропатронів з йодистим сріблом. Долучаються до боротьби з пожежею ще й шамани. 

Відео Трамп запропонував Путіну допомогти загасити лісові пожежі у Сибіру

Путін за пропозицію подякував, але від допомоги відмовився. Певен - впораються своїми силами. На боротьбу зі стихією направили понад три тисячі рятувальників, долучили і військову авіацію. Але  вогонь продовжує поширюватись Сибірськими лісами, палає понад 3,5 тисячі гектарів зелених насаджень.

Трамп запропонував Путіну допомогти загасити лісові пожежі у Сибіру

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів