Пляжі Ізраїлю почорніли після розливу нафти в море

Автор
Яна КовальЯна Коваль
Дата публікації
Перегляди
1956
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Пляжі Ізраїлю почорніли після розливу нафти в море

Фото: reuters.com

Після зимового шторму 17 лютого все середземноморське узбережжя Ізраїлю від Наарині до Ашкелона почорніло - на берег винесло тонни гудрону.

Ізраїль намагається знайти корабель, відповідальний за розлив нафти, в результаті якого велика частина узбережжя Середземного моря забруднена. Це завдало екологічний удар, очищення займе місяці або роки.

Про це пише Reuters.

21 лютого зібралися тисячі добровольців, щоб прибрати з блідих пляжів грудки липкого чорного сміття. Військові Ізраїлю заявили, що вони направили тисячі солдатів, щоб допомогти. Екологічні групи назвали це катастрофою. 

В'язкі фрагменти цього нафтопродукту трапляються на ізраїльських пляжах нерідко, але зазвичай забруднення бувають локальними і не такими масштабними. Цього разу забруднення поширилося на все узбережжя, особливо сильно постраждали заповідні берега в районі між Хоф-ха-Кармель і Герцлією.

Нагадаємо, що на Тайвані побудовано унікальний екохмарочос, який поглинатиме до 130 тонн вуглекислого газу щороку. У будівлі, яка виконана у формі спіралі ДНК, буде висаджено близько 23 тисяч дерев.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Обвал глобального ринку
Дата публікації
Перегляди
1956
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація