По інтернету ходить фото "воскреслого Ямадаєва". Його родичі здивовані

Офіційні особи наполягають, що Сулім Ямадаєв загинув, родичі кажуть, що він живий і помститься ворогам.

В інтернеті з'явилася фотографія, на якій нібито зображений екс-командир батальйону "Схід" Сулім Ямадаєв, доля якого після замаху в Дубаї досі незрозуміла.

На одному з ресурсів чеченських сепаратистів викладено фотографію: на ній людина, схожа на Суліма Ямадаєва, зображена на лікарняному ліжку. Сайт  посилається на родичів бійця, який нібито й надіслав цю фотографію.

Стверджують також, що фото зроблено в лікарні Дубаї після того, як Ямадаєв пішов на поправку.

Але по цій фотографії неможливо визначити, де і коли її зробили. Людина на ній виглядає цілком здоровою, без явних ознак насильства і без якихось медичних атрибутів (капельниці, пов'язки тощо, які, вірогідно, повинні були бути, враховуючи серйозність поранення).

Водночас родичі колишнього командира відкидають можливість появи в Інтернеті його фотографій. Представник клану Ямадаевих, на якого посилається "Кавказький вузол", заявив, що ніхто з членів родини екс-командира "Схід" нікому ніяких фото не надсилав.

"Все це повна нісенітниця. Якби Ямадаєви хотіли публікувати його знімки, то, принаймні, не надсилали їх на сайт сепаратистів. Наскільки я знаю, ніхто з наших такої фотографії раніше не бачив. Сказати де, коли і за яких обставин був зроблений цей фотознімок, ніхто з близьких і знайомих Суліма не може. Можливо, в даному випадку йдеться про фотомонтаж або про те, що на знімку зображений схожий на нього чоловік", - говорить один з членів сім'ї Ямадаєвих.

Брат Суліма, Іса Ямадаєв, підтверджує, що на фотографії, опублікованій в інтернеті – людина, схожа на Суліма.

"Але я бачу цю фотографію вперше в житті. Не знаю, де і коли вона була зроблена. До брата зараз нікого не пускають, а я збираюся вилетіти до нього відразу, як буде така нагода", - розповів Іса Ямадаєв.

За його словами, з фото і відеозаписами за участю Суліма зараз неможлива ситуація - після скандалу з сеансом зв'язку по Skype, коли Сулім Ямадаєв оголосив кревну помсту Рамзану Кадирову, його позбавили можливості користуватися зв'язком.

"Я сам з ним не розмовляв з минулого тижня", - відзначив Іса Ямадаєв.

Родич Ямадаєва, співбесідник "Кавказького вузла", також відзначив, що екс-командир спецпідрозділу ГРУ живий і знаходиться в лікарні після важких поранень.

"Сулім живий, йде на поправку і почувається себе нормально. Правда, Іса востаннє зв'язувався з ним приблизно тиждень тому. Але незабаром він має намір вилетіти до Суліма", - стверджує він.

"Якби Сулім дійсно загинув в результаті того замаху, то ми б про це зразу ж повідомили б. Провели б обряд, як прийнято по наших звичаях. Привезли б його тіло додому і поховали поряд з братами (Русланом і Джабраїлом, теж Героями Росії, перший з яких був убитий восени минулого року в Москві, а другий загинув в 2003 році в горах Чечні, командуючи ротою військової комендатури)", - говорить родич Ямадаєва.

За його словами, Ямадаєви анітрохи не виграють і не програють від того, що говоритимуть про те, що Сулім живий, якщо він дійсно загинув.

"Його дійсно хотіли вбити, і ми чудово знаємо, хто за всім цим стояв, але, хвала Всевишньому, вижив, попри поранення. Звичайно, відповідати ті, хто убив Руслана Ямадаєва і вчинив замах на Суліма, рано чи пізно будуть. Причому, в рамках закону і наших традицій", - стверджує член сім'ї Ямадаєвих.

На питання про те, чому б Ямадаєвим дійсно не надати громадськості фото або відеозйомку Суліма, щоб покласти край всім чуткам і версіям щодо даної справи, співбесідник заявив наступне: "Чом би дубайськой поліції або оточенню Рамзана Кадирова не показати фотографії тіла Суліма або його похоронів в Дубаї, як вони стверджують? Всьому свій час".

Нагадаємо, що Іса і Муса Ямадаєви – брати Суліма Ямадаєва, що залишилися в живих, оголошені в розшук як свідки у справі про зникнення військовослужбовця батальйону "Схід" Аліхана Халадова.

Читайте також:

Братів Ямадаєвих оголосили в розшук

Сулім Ямадаєв вижив і оголосив Кадирову кровну помсту

В Москві знайшли кілерів Руслана Ямадаєва

У вбивстві Ямадаєва підозрюють 15 російських туристів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: