По обличчю американського сенатора розмазали пиріг

Антивоєнна активістка напала на голову комітету Сенату з питань збройних сил та розмазала по його обличчю яблучний пиріг.

Голова комітету Сенату США з питань збройних сил Карл Левін став жертвою хуліганських дій антивоєнної активістки.

Інцидент стався під час зустрічі Левіна з виборцями в Мічиганському містечку Біг Рапідс. Під кінець зустрічі один із присутніх, який представився студентом, звернувся до чиновника з питанням. Поки студент зачитував своє питання, до Левіна несподівано підійшла дівчина і розмазала по обличчю чиновника яблучний пиріг.

Порушниця спокою - 22-річна Алам Мосен - була затримана. Їй загрожує звинувачення в переслідуванні людини, образі та хуліганстві. З'ясувалося, що раніше активістка вже намагалася заподіяти незручності Карлу Левіну - в січні 2009-го вона і ще двоє активістів провели пікет біля офісу чиновника, але також були затримані.

Як пояснила свої дії Мосен, вона хотіла донести до Левіна та інших сенаторів-демократів, що вони нічим не краще республіканців, так як також спираються на військову силу і насильство. У свою чергу 76-річний Карл Левін заявив, що агресивні дії Мосен нашкодили не йому, а самій активістці й цілям, які вона та її прихильники пропагують.

Тим часом в поліції відзначили, що планують залучити до відповідальності і молоду людину, під час виступу якої і відбувся напад Мосен. Також було встановлено, що вчинок активістки знімала на відеокамеру ще одна передбачувана спільниця, якій також загрожує покарання.

Відзначимо, що, за деякими даними, Мосен є ревною мусульманкою і регулярно виступає з різкою критикою на адресу Ізраїлю і політики Вашингтона по відношенню до нього. У той же час Карл Левін, сенатор від штату Мічиган, відомий своїми виступами на підтримку Ізраїлю.

Читайте також:

У президента Пакистану кинули два черевики

У прем'єра Австралії кинули яйцем

Студент кинув у лідера британських консерваторів яйце

Янукович переказав прикарпатцям, що не злиться через яйце, чке в нього кинули

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: