У справі "дівчат для Берлусконі" допитають його охоронців

Дівчина за викликом Патріція Д'Аддаріо надала прокуратурі аудіозаписи розмов італійського прем’єра з підприємцем, якого звинувачують у сутенерстві.

У розпорядженні італійської прокуратури виявилися перехоплені телефонні розмови Берлусконі з молодим підприємцем Джанпаоло Тарантіні, який звинувачується в тому, що він поставляв на свята прем'єра дівчат за плату.

Відносно підприємця почато розслідування за злочин, що трактував як примус до проституції. Слідчі з Барі підтверджують, що телефонні розмови носили жартівливий, невимушений характер.

Співбесідники домовлялися про вечірки, вечері та спільні канікули. Шість нових аудіоплівок, наданих Патріцією Д'Аддаріо Фінансовій гвардії, дозволяють реконструювати її стосунки з Тарантіні та прем'єром.

Жінка завжди ходила на побачення з включеним диктофоном. Вона не забувала його включати і перед важливими, на її думку, телефонними переговорами. Нові записи, зміст яких вже частково відомий прокуратурі завдяки службі перехоплення, внесли деякі додаткові деталі до картини, що вже склалася.

Так, в розмові з однією з учасниць історії, Барбарою Монтереале, Патріція запитує, маючи на увазі події 4 листопада 2008 року: "Ти пам'ятаєш, як він мене пестив, коли ми сиділи на канапці. І як він пестив тебе, але дивився на мене". Барбара підтвердила: "Це був жарт, він все проробляв на очах в охорони". І, ґрунтуючись на цьому фрагменті, прокуратура найімовірніше, запросить для бесіди співробітників охорони прем'єра.

Зміст телефонних переговорів дозволив прокуратурі встановити зв'язок Тарантіні з деякими політиками, зокрема з віце-президентом регіону Барі, членом Демократичної партії Сандро Фрізулло, який обговорював з підприємцем справи і жінок.

Серед контактів Тарантіні був виявлений прямий зв'язок між політиком і Тері Де Ніколо, 40-річною мешканкою Барі, що перебралася до Мілану. Вона окрім іншого займалася забеспеченням присутності дівчат на святах в Берлусконі.

Нагадаємо, що прем'єр-міністра Італії звинувачують у подружній зраді, пристрасті до юних дівчат та організації вечірок для високопоставлених гостей, на яких "порушувалися пристойності.

Раніше колишня модель і "дівчина з супроводу" 42-річна Патриція Д'Аддаріо заявила, що не тільки розважала Берлусконі і навідувалася в його подружню спальню, але й має у своєму розпорядженні відеозапис, що незаперечно підтверджує її слова.

Читайте також:

Берлусконі знову опинився у центрі сексуального скандалу

Берлусконі звинуватили у сутенерстві

Берлусконі запропонував своє крісло одному з міністрів

Опубліковані провокаційні фото з "інтимних" вечірок Берлусконі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: