Вулицями столиці Бангладешу тече ріка з крові та дощової води

У місті також проблеми з каналізацією. 

У Дакка, столиці Бангладешу, мусульмани відзначили свято жертвоприношення Курбан-байрам. Внаслідок ритуалів жертвоприношення і сильних дощів вулицями міста течуть кров'яні ріки.

Влада країни визначила 1000 місць у Дакка, де люди могли вбивати тварин, але деякі все ж приносили жертви у невизначених місцях, повідомляє CNN.

Сильний дощ у поєднанні з поганою каналізаційною системою призвів до того, що вода з кров'ю тварин просто текла столицею Бангладешу.

Користувачі мережі поділилися фото та відео з міста Дакка. Дехто зазначив, що погано почувається через побачене.

Повідомляється, що критики та захисники тварин назвали такий ритуал варварським. Інші, своєю чергою, скаржилися на каналізаційну систему в столиці Бангладешу.

Зазначимо, що Курбан-байрам – одне з головних свят мусульман. Віряни вшановують пам'ять, коли Бог з'явився пророку Ібрагіму, щоб той приніс жертву – свого сина Ісмаїла. Коли ж Ібрагім збирався виконати ритуал, Бог зупинив його і дав йому овець, яких він мав принести у жертву замість сина.

Нагадаємо, раніше у місті Норильськ, яке розташоване в Росії за полярним колом, ріка Далдикан стала криваво-червоного кольору. Жителі пов'язують це явище з великою металургійною фабрикою, яка розташована вгору за течією. 

Залиште свій коментар

Наступна публікація