Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Побажав удачі у війні з наркотиками та запросив у гості. Трамп поговорив із президентом Філіппін

Розмова між політиками тривала близько 10 хвилин.

Новообраний президент США здійснив телефонну розмову з одіозним президентом Філіппін Родріго Дутерте, який відомий жорстокою боротьбою із наркоторгівлею в країні.

Розмова між політиками тривала близько 10 хвилин, передає CNN. Згідно із коментарями Дутерте журналістам, він залишився дуже задоволеним діалогом.

"Він був дуже емоційним щодо нашої війни з наркотиками і побажав мені удачі у моїй кампанії. Також він додав, що ми на правильному шляху", - сказав президент Філіппін.

Дутерте також додав, що вони говорили про багато речей. Окрім того, Дональд Трамп запросив президента Філіппін у Білий дім. Своєю чергою, Дутерте запросив новообраного президента США відвідати Манілу в 2017 році. 

Нагадаємо, Родріго Дутерте очолив Філіппіни на початку червня 2016 року. За цей час він встиг зажити слави гострого на язик політика та жорстокого провідника боротьби з наркоторгівлею в країні. У рамках останньої місцевими поліцейськими було вбито щонайменше 3400 осіб, як мінімум 40 із них не були причетними до наркоторгівлі

До слова, скандальний Дутерте прирівняв себе до нацистського лідера Адольфа Гітлера. Він також заявив, що був би щасливим вбити три мільйони споживачів наркотиків і дилерів. Пізніше влада Філіппін пояснила, що саме президент мав на увазі, коли згадував Гітлера у своєму виступі

Залиште свій коментар

Вибір редакції