Поблизу берегів Японії стався потужний землетрус

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За попередніми даними, постраждалих та руйнувань внаслідок поштовхів немає.

Біля берегів японського острова Іводзіма стався землетрус магнітудою 6,4 бала.

Поштовхи зафіксували у геологічній служби США (USGS) повідомляє 24 канал.

Епіцентр землетрусу був розташований на глибині у понад 11 кілометрів приблизно за 420 кілометрів на південний схід від населеного пункту Огасавара.

ВідеоЗросла кількість жертв землетрусу на індонезійському острові Ломбок

Офіційно, влада повідомляє про 131 загиблого. Утім, місцеві ЗМІ повідомляють про вдвічі більшу кількість жертв. Рятувальники розбирають завали і не полишають надії знайти вцілілих. У лікарнях із тяжкими травмами перебувають 2,5 тисячі людей.

Зросла кількість жертв землетрусу на індонезійському острові Ломбок

За попередніми даними, постраждалих та руйнувань поштовхи не завдали. Загрози цунамі місцеві служби також не оголошували.

Фотогалерея Наслідки землетрусу в Індонезії очима очевидців (7 фото)

У сповіщеннях про надзвичайні ситуації, які розсилає Google, йдеться про те, що окрім Японії підземні поштовхи могли також відчуватися на території Північних Маріанських островів у Тихому океані.

Нагадаємо, 5 серпня на острові Ломбок в Індонезії стався землетрус магнітудою 7.0. Унаслідок стихійного лиха сотні тисяч людей евакуювали, з серйозними травмами до медиків звернулися майже тисяча осіб. Окрім того, тисячі туристів покинули Ломбок з неділі, побоюючись подальших землетрусів, на додаткових рейсах, що надаються авіакомпаніями. Деякі на поромних суднах перемістились на сусідній острів Балі. Невдовзі на острові Ломбок стався ще один потужний землетрус магнітудою 6,2.

Вибір редакції