Поблизу Колумбії затримали підводний човен із двома тоннами кокаїну

Поблизу Колумбії затримали підводний човен із двома тоннами кокаїну

Вартість вантажу, за словами силовиків, перевищує 68 мільйонів доларів.

Поблизу Колумбії затримали підводний човен, який перевозив майже дві тонни кокаїну. Наркотики ділки планували переправити до Центральної Америки.

Про це повідомляє Armada de Colombia.

Берегова охорона помітила напівзанурений човен біля південного узбережжя Колумбії. Мерщій судно заблокували. Коли ж його перевірила штурмова команда, стало зрозуміло, що то справжній - плавучий склад кокаїну.

Субмариною перевозили, понад сотню мішків білого порошку, загальною вагою майже 2 тонни. Вартість вантажу, за словами силовиків, перевищує 68 мільйонів доларів.

Наркотики конфіскували колумбійські правоохоронці, екіпаж човна: трьох наркокур'єрів - затримали. Двоє з них громадяни Колумбії. Третій - іноземець, але його громадянство не розголошують.

Нагадаємо, що майже 116 тонн кокаїну за 1,5 місяці вилучили поліцейські десятків країн світу за інформацією, яку отримали від колумбійських колег. Про успіхи співпраці правоохоронних органів розповів президент Колумбії Іван Дуке.

За його словами, з 15 травня по 30 червня в рамках операцій, проведених у повітрі, на суші і в водах Тихого і Атлантичного океанів, було вилучено 116 тонн кокаїну. У боротьбі з наркоторговцями об'єдналися майже 40 країн Європи та Америки. Затримано 539 осіб, 69 човнів, три підводні човни і п'ять літаків.

Колумбія займає перше місце в світі за обсягами вирощування листя коки. У 2020 році влада країни конфіскували понад 500 тонн кокаїну і знищили 130 тисяч гектарів плантацій коки. Найбільшим споживачем наркотиків, вироблених в цій країні, є США, в той же час тонни кокаїну переправляються в Європу, найчастіше через Іспанію.

Повʼязані теми:

Наступна публікація