Поблизу США формується новий ураган

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Після потужного урагану "Доріан" зниклими безвісти вважають понад 2,5 тисячі людей.

В Атлантиці сформувався тропічний шторм "Умберто". У суботу, 14 вересня, він проходив на північний захід від островів Багамского архіпелагу.

Про це повідомляє Національний центр США зі спостереження за ураганами і Національне агентство з надзвичайних ситуацій Багамських островів, пише "Інтерфакс-Україна".

Нині в зоні дії "Умберто" швидкість вітру досягає 64 км/год., очікується його посилення до 100 км/год. Не виключено, що цей тропічний шторм на шляху до американського штату Флорида через два-три дні посилиться до урагану.

Представник Національного агентства з надзвичайних ситуацій Багамських островів Карл Сміт сказав журналістам, що "Умберто" може вплинути на проведення рятувальних та відновлювальних операцій на Багамських островах, які серйозно постраждали від удару недавнього урагану "Доріан".

Нагадаємо, після потужного урагану "Доріан" на Багамських островах зниклими безвісти вважають понад 2,5 тисячі людей. За останніми даними, він забрав 50 життів та залишив без даху над головою понад 70 тисяч потерпілих. Цифри не остаточні, адже перелік людей у тимчасових притулках ще триває. На Багамських островах борються із наслідками стихії і там досі працюють рятувальники.

Відео Понад 2,5 тисячі людей вважають зниклими безвісти після потужного урагану "Доріан"

За останніми даними, він забрав 50 життів та залишив без даху над головою понад 70 тисяч потерпілих. Цифри не остаточні, адже перелік людей у тимчасових притулках ще триває. На Багамських островах борються із наслідками стихії і там досі працюють рятувальники.   

Понад 2,5 тисячі людей вважають зниклими безвісти після потужного урагану "Доріан"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції