Побоювалися нового спалаху: в Ухані майже всіх жителів міста перевірили на коронавірус

Побоювалися нового спалаху: в Ухані майже всіх жителів міста перевірили на коронавірус

Фото: Associated Press

Не перевіряли дітей до шести років і студентів, які виїхали на літні канікули.

Влада китайського міста Ухань, де розпочалася епідемія коронавірусу, зробила тестування на COVID-19 майже всього населення, перевіривши при цьому понад 11,28 мільйона жителів.

Про це інформує агентство Сіньхуа.

Адміністрація міста вирішила провести тестування всіх жителів Ухань на коронавірус після того, як було виявлено кілька нових випадків зараження. На тестування жителів міста пішло п'ять днів.

Фахівцям вдалося майже повністю охопити населення міста, за винятком дітей до шести років і студентів, які виїхали на літні канікули.

В Ухані днями було підтверджено 37 випадків передачі COVID-19 від людини до людини, а також 41 безсимптомний носій інфекції. Дев'ять випадків були зафіксовані при масовому тестуванні в закритих житлових комплексах, а решта — у що знаходяться на карантині людей, які контактували із зараженими. Спалах COVID-19 в місті не викликала широкого поширення коронавируса.

Для проведення масштабного тестування було залучено понад 28 тисяч медичних працівників.

Нагадаємо:

  • Головний республіканець Комітету у закордонних справах Палати представників Мак Маккол оприлюднив звіт з твердженнями про наявність доказів того, що коронавірус вийшов з лабораторії Уханського інституту вірусології (WIV).
  • Всесвітня організація охорони здоров'я також провела розслідування причин пандемії і в своєму звіті дійшла висновку, що ризик нещасного випадку був "надзвичайно низьким". У звіті говориться, що "не було повідомлень про респіраторних захворюваннях, сумісних з COVID-19 протягом тижнів/місяців до грудня 2019 року, а також не було серологічних свідоцтв інфекції у робочих в результаті серологічного скринінгу на SARS-CoV-2".
  • Своєю чергою генеральний директор ВООЗ Тедрос Адханом Гебреесус визнав, що "передчасно" виключати версію витоку COVID-19 з лабораторії Уханського інституту вірусології в Китаї.

Новини світу: Китай не дозволив ВООЗ провести аудит своїх лабораторій, зокрема й у місті Ухань

Новини світу: Китай не дозволив ВООЗ провести аудит своїх лабораторій, зокрема й у місті Ухань

Підписуйтесь на наші канали в Telegram і Viber.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація