Почалася нова холодна війна?

Євросоюз розглядає Росію як небезпеку, вважає віце-президент Європейської Комісії Сийм Каллас.

На думку віце-президента Єврокомісії, колишнього прем’єра Естонії Сийма Калласа, політика Європи щодо Росії стає дедалі консолідованішою. 

"Якщо перегорнути найбільші газети Європи і подивитися, чи багато позитивних публікацій про Росію вони помістили, то не згадається нічого. Росію розглядають як велику й дедалі більшу небезпеку", - сказав в інтерв'ю естонській газеті Eesti Paevaleht.

"Якщо в суспільстві ставлення до Росії на сто відсотків критичне, то політикам дуже важко дотримуватися іншої позиції", - сказав віце-президент, додавши, що "своєю зухвалою поведінкою Росія навряд чогось доможеться".

На думку Калласа, за останні три з половиною роки його роботи в Брюсселі політика ЄС стосовно Росії стає все більш узгодженою. "Пройшли часи, коли та або інша країна могла заявити, що в неї власна політика відносно Росії. І ті, хто хотів би налагодити якісь особливі відносини з Росією, сьогодні мовчать", - сказав Каллас.

За його словами, сьогодні немає жодного лідера країн ЄС, який проводив би політику, що значно відрізняється від єдиної політики Євросоюзу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: