Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Податковій РФ дали "зелене світло" на блокування  VPN-серверів

Головним розробником цього наказу є Роскомнадзор.

Від 10 липня в Росії почне діяти наказ, згідно з яким Федеральна податкова служба отримає право виносити рішення щодо блокування сайтів.

При цьому доступ через анонімайзер до порноресурсів або сайтів про наркотики критерієм для його блокування не названий.

Про це повідомляє прес-служба ФПС Росії.

Наказ видано 18 травня 2017 року та затверджений в Мін'юсті 27 червня, проте діяти він почне з 10 липня.

Федеральна податкова служба не має право блокувати програми, що дозволяють отримувати доступ до заблокованих сайтів, але може виносити рішення відносно них.

"ФПС Росії не володіє правом блокування програм для ЕОМ, що дозволяють отримати доступ до сайту в мережі Інтернет, а виносить рішення щодо сайтів або їхніх сторінок у мережі Інтернет, що містять інформацію, заборонену для розповсюдження на території Російської Федерації, в тому числі де містяться такі програми", - уточнили у відомстві.

Згідно з документом, всі сервіси з обходу блокування будуть заборонені, а пошукові системи будуть зобов'язані припинити видачу посилань на кожній сторінці ресурса.

За відмову виконувати цю вимогу передбачені штрафи в розмірі від 500 до 700 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Документ передбачає, що у провайдерів буде 30 днів, щоб закрити доступ до сайтів, що дозволяють обійти блокування. Анонімайзери, своєю чергою, зобов'яжуть співпрацювати з Роскомнадзором.

Нагадаємо, раніше Роскомнагляд вніс Telegram до реєстру організаторів поширення інформації. У разі ігнорування вимог законодавства месенджер міг бути заблокований. Таким чином Telegram почав працювати в правовому колі Російської Федерації. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції