Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Подивилася в очі зла". У Мережі обговорюють емоції Меланії Трамп після рукостискання Путіна

Юзери намагаються вгадати, що відчула дружина глави США.

Користувачі соціальних мереж бурхливо обговорюють відео з виразом обличчя першої леді США Меланії Трамп одразу після рукостискання президента РФ Володимира Путіна.

Відео було зняте в день зустрічі Путіна і Трампа. Потиснути руку російському президенту довелося не лише американському лідеру, але і його дружині.

Користувачі соціальних мереж помітили, як кардинально змінилося обличчя першої леді Сполучених Штатів після привітання із главою РФ. Коли Меланія Трамп дивилася  на Путіна, то усміхалася, однак одразу після того, як розвернулася убік камер, виглядала досить переляканою.

У соціальних мережах пишуть, що дружина Трампа подивилася в очі зла і намагаються вгадати, які ж емоції накрили дружину американського президента в той момент.

"Вона виглядає так, наче подивилася в очі зла ..."

"Я холону від цього погляду"

"Я думаю, це погляд колишніх моделей. Порожній, жодних емоцій"

Примітно, що конфуз із виразом обличчя Меланії Трамп трапляється не вперше. Після інавгурації президента США Дональда Трампа користувачі соціальних мереж вибухнули жартами про нову першу леді. Юзерів розвеселив дивний вираз обличчя Меланії Трамп. Після цього хештег  #SadMelania ("Похмура Меланія") став новим інтернет-мемом. Юзери поширювали дописи і фотографії із хештегами #SadMelania і #FreeMelania ("Свободу Меланії!").

Залиште свій коментар

Вибір редакції