Подорожі після пандемії коронавірусу: в Німеччині застерегли від передчасних поїздок за кордон

Подорожі після пандемії коронавірусу: в Німеччині застерегли від передчасних поїздок за кордон

Подальші дії будуть погоджуватися з сусідніми країнами ЄС.

Німеччина радить громадянам після послаблення карантину, впровадженого через спалах нового коронавірусу COVID-19, утриматися від усіх закордонних поїздок щонайменше до 14 червня.

Про це заявив 29 квітня міністр закордонних справ країни Гайко Маас, пише DW.

За його словами, до зазначеного терміну влада ФРН не може гарантувати людям "безтурботну подорож". Крім того, туристам не слід розраховувати на традиційні літні канікули у 2020 році.

Задля безпеки влада Німеччини подовжила дію суворого застереження щодо всіх туристичних поїздок громадян за кордон щонайменше до 14 червня. Проголосували за відповідне рішення незадовго до засідання Кабінету міністрів, серед федеральних міністерств.

"Ми сподіваємося, що нам не потрібно буде поширювати попередження про поїздки після 14 червня, однак не можемо виносити таке рішення наразі. Ми ще не дійшли до того, що можемо порекомендувати безтурботні подорожі", - зазначив Маас.

Наразі не відомо, чи будуть дозволені поїздки під час літніх канікул. Це питання, як наголошується, потребує ретельного розгляду і погодження з сусідніми державами-членами Європейського союзу.

Нагадаємо, спалах нового коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву коронавірусній хворобі з Китаю - COVID-19. У самому Китаї її раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини до людини повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

В Україні 3 березня заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що в Чернівцях зафіксували перший випадок інфікування COVID-19. Зараження виявили у чоловіка, який повернувся з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом і ця цифра продовжила зростання. Водночас перший хворий із Чернівців успішно вилікувався та був виписаний з лікарні

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Повʼязані теми:

Наступна публікація