Подружжя шахраїв з РФ підчистили рахунок президента Екваторіальної Гвінеї

Родичі президента африканської країни разом з іншими представниками гвінейського уряду збиралися придбати в Іспанії квартири.

Влада Екваторіальної Гвінеї втратили 26,4 млн доларів через витівки російського подружжя-шахраїв. Подружжя Кокорева зняла гроші з рахунку президента, який був відкритий в Іспанії для придбання нерухомості, повідомляє іспанська газета El Mundo.

Іспанська прокуратура встановила особи шахраїв, які імовірно відмили в уряду Екваторіальної Гвінеї 26,4 млн доларів: ними виявилися росіяни Володимир і Юлія Кокорева.

Родичі президента африканської країни Теодоро Обіанга Нгема Мбасого разом з іншими представниками гвінейського уряду збиралися придбати в Іспанії квартири, будинки, заміські особняки та гаражі, для чого перерахували на рахунок в іспанському банку Santander 26,4 млн доларів з внеску в американському банку Riggs.

Обидва рахунки були відкриті на юридичну особу: американський - на гвінейську компанію Petrоleo, а іспанський - на фірму Kalunga Company. Представниками останньої в документах Santander значаться "авторизовані розпоряджатися грошима" подружжя Володимир і Юлія Кокореви, а також Ігор Кокорєв.

Яке саме відношення росіяни мають до гвінейських грошей і де зараз перебувають підозрювані, іспанська прокуратура поки не з'ясувала.

Відзначимо, що згідно з деякими даними, в Іспанії працює готель Sands Beach Resort, SL, власником і керівником якого значиться такий собі Володимир Кокорєв. Однак перевірити, чи достовірна ця інформація і чи той це Володимир Кокорєв, якого розшукує іспанська поліція, в даний час не надається можливим.

У минулому Іспанія володіла територією Екваторіальної Гвінеї, у зв'язку з чим у населення цієї африканської країни сильні зв'язки з державами Піренейського півострова, а серед державних мов значиться іспанська.

Читайте також:

Пенсіонерка пограбувала два банки за один день

Лондонський ювелірний магазин пограбувала банда мотоциклістів

У Росії здійснено рекордне пограбування інкасаторів

Інкасатор викинув напарника з машини та поїхав з 16 мільйонами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: