"Подумали, що він п’яний". Письменнику Бикову 40 хвилин не надавали медичну допомогу - ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Чоловіку стало зле під час перельоту до Уфи, проте командир судна вирішив долетіти без зупинки.

Відомому російському письменнику Дмитру Бикову тривалий час не надавали медичну допомогу, бо вирішили, що він перебуває у нетверезому стані.

Про це повідомляється у telegram-каналі Mash.

"Письменникові стало погано ще на підльоті до Уфи. Сигнал про допомогу надійшов з борту лайнера вчора о 12:33. Але приземлився він тільки через півгодини - там на нього чекала машина швидкої допомоги. Потім публіциста передали лікарям, о 13:13 його забрала машина швидкої. Чому Бикову так довго не надавали допомогу? Бортпровідники вирішили, що письменник п'яний. Командир судна вирішив долетіти без зупинок", - наголошує видання.

Як зазначається, проблеми зі здоров'ям у Бикова були ще в Єкатеринбурзі, звідки він вилетів до Уфи, проте від медичної допомоги письменник відмовився, а на висоті в 10 тисяч кілометрів йому стало набагато гірше - чоловік почав блювати.

За даними Mash, на борту літака був медик, який порадив дати Бикову кисневу маску.

"Перед посадкою письменнику стало зовсім погано - він встав із крісла і просто ліг у проході", - зауважило видання.

Окрім цього очевидці розповіли, що до лікарів Биков потрапив у збудженому стані, розмахуючи руками.

"ЕКГ зробили з великими труднощами, тримали 5 осіб. Після цього Бикова відправили до лікарні. Первинний діагноз Дмитра Бикова - енцефалопатія (ураження головного мозку - прим.ред.)", - додав Mash.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що російський письменник Дмитро Биков був госпіталізований до лікарні в Уфі. За словами головного редактора "Ехо Москви" Анатолія Венедиктова, поет вже два дні перебуває у реанімаційному відділенні у важкому, проте стабільному стані. Водночас ЗМІ повідомляють, що Биков впав у кому.

Залиште свій коментар

Вибір редакції