Пограбували офіс режисера фільму про Ходорковського

Напередодні прем'єри фільму про Ходорковського невідомі викрали дані з комп'ютера режисера стрічки.

У Берліні невідомі проникли в офіс Кирила Туші, режисера документального фільму "Ходорковський". Про це у своєму блозі в "Живому журналі" повідомила економіст Ірина Ясина. "Копія фільму начебто жива, але всі додаткові матеріали з комп'ютерів зникли", - пише вона.

Подробиць того, що сталося, Ясина не наводить. Відомо, що прем'єра фільму повинна відбутися на Берлінському кінофестивалі 14 лютого. Зйомки і монтаж фільму зайняли у знімальної групи п'ять років, фінансувався проект за рахунок грантів. Фільм "Ходорковський" знімали в Росії, Великобританії, Німеччині, Ізраїлі та США.

Напередодні прем'єри фільму режисер дав журналу "Коммерсант Влада" інтерв'ю, в якому розповів про те, що в процесі зйомок дізнався про зв'язки між захистом і звинуваченням Михайла Ходорковського. "Врешті-решт стає зрозуміло, що сторона, яка захищає Ходорковського, і сторона, що звинувачує його, через підкилимні канали пов'язані один з одним. Прес-асистент Ходорковського, наприклад, і прес-асистент прокуратури разом ходять в баню", - розповів режисер.

У матеріалі про проект Кирила Туші на сайті Slon.ru повідомлялося про лист режисера, в якому він написав, що багато "зляться" на нього через інтерв'ю "Комерсанту", а також зазначив, що "газета неправильно його зрозуміла" і пообіцяв просити спростування. Яких саме фрагментів інтерв'ю це стосувалося, не повідомляється. Також автор статті розповів про такий собі лист, з якого було зрозуміло, що на режисера тиснуть, але не уточнив, хто був автором листа.

Як відомо, у грудні 2010 року Михайло Ходорковський був визнаний винним у другій кримінальній справі. Якщо захисту не вдасться оскаржити вирок, колишній власник ЮКОСа залишиться в місцях позбавлення волі до 2017 року.

Читайте також:

Ходорковський написав Мєдвєдєву листа про тотальний занепад Росії

Ходорковський назвав Європі головного ворога Росії

У ЄС хочуть ввести санкції проти російських чиновників через Ходорковського

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: