Погроми на акції "жовтих жилетів" обернулися відставкою начальника поліції Парижа

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Префектуру вже очолила нова людина.

У Франції звільнили з посади керівника поліції столиці Мішеля Дельпюеша. Таким стало рішення глави уряду Едуара Філіпа за підсумками протестів "жовтих жилетів" цими вихідними в Парижі.

На посаду префекта паризької поліції вже призначено Дідьє Лаллемана. Про кадрові зміни прем’єр сповістив президента країни Еммануеля Макрона. На думку Філіпа, правоохоронці під керівництвом Дельпюеша діяли незадовільно. "Стратегія підтримки порядку не була виконана належним чином", - пояснив він.

Фотогалерея Підпал будівель, автівок і масові затримання: "жовті жилети" відновили протести у Франції (12 фото)

Напередодні президент Макрон оголосив про запровадження "додаткових" і "рішучих" заходів, аби запобігти насильству і вандалізму під час протестів "жовтих жилетів". Через суботні протести у Парижі, що супроводжувалися руйнуваннями, зіткненнями з поліцією і підпалами, Макрон змушений був перервати свою відпустку в Піренеях.

Відео"Жовті жилети" пошкодили у Парижі щонайменше 80 магазинів та ресторанів

Французька столиця підраховує збитки останнього суботнього протесту "жовтих жилетів", так прозвали невдоволених громадян, які вимагають відставки президента Макрона та покращення соціальних умов. Цього разу протестувальники розтрощили і маленькі крамнички, і дорогі ресторани.

"Жовті жилети" пошкодили у Парижі щонайменше 80 магазинів та ресторанів

Залиште свій коментар

Вибір редакції