Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Погрози Туреччині й впевненість у перемозі. Лідер  "Ісламської держави" виступив зі зверненням

Достовірність аудіозапису наразі не підтверджена.

У четвер, 3 листопада, лідер "Ісламської держави" Абу Бакра аль-Багдаді виступив із першим майже за рік зверненням. У своїй промові він погрожував Туреччині, заявив, що переконаний у перемозі "Ісламської держави" та зазначив, що не збирається відступатися від Мосула.

Про це повідомляє Reuters.

Промова лідера "ІД" була записана в аудіоформаті. Її достовірність наразі не підтверджена. Промова триває близько півгодини.

Абу Бакра аль-Багдаді під час свого звернення зазначив, що бойовики "Ісламської держави" вторгнуться на територію Туреччини через те, що країна бере участь у знищенні терористів.

"Ця битва, війна загалом і великий джихад, який зараз веде "Ісламську державу", тільки зміцнюють нашу тверду віру в промисел Божий і впевненість в те, що все це лише прелюдія до перемоги", - заявив лідер бойовиків.

Зазначимо, запис було зроблено за два тижні після початку спецоперації зі звільнення іракського Мосула від терористів "Ісламської держави".

Нагадаємо, операцію зі звільнення міста іракські сили почали ще в березні. Прем'єр-міністр Іраку Хайдер аль-Абаді пообіцяв повернути місто іракцям до кінця нинішнього року. У серпні урядові сили Іраку звільнили містечко Каяра, що й відкрило шлях до Мосулу.

Військово-повітряні сили Іраку в ніч проти 16 жовтня скинули листівки на захоплений бойовиками "ІД" Мосул. Таким чином вони попередили місцевих мешканців про майбутній штурм. Людей просили не панікувати і залишатися у своїх будинках, а також не відвідувати деякі міські райони.

А вже в ніч на 17 жовтня прем'єр-міністр Іраку Хайдер аль-Абаді повідомив початок операції зі звільнення Мосула від терористичної організації "ІД".

Залиште свій коментар

Вибір редакції