Перейти до змісту
"Загубите мене, і це буде початком вашого кінця": Лукашенко з трибуни заявив, що не віддасть Білорусь

Лукашенко вважає, якщо Білорусь погодиться провести повторні вибори, то вона "загине як держава".

Олександр Лукашенко вийшов на трибуну мітингу на свою підтримку і виступив перед своїми прихильниками. Він заявив, що за жодних обставин не віддасть Білорусь, "навіть коли буде мертвим". 

Лукашенко виступив з промовою близько 14:20 на проспекті Незалежності у Мінську. 

"Пам'ятайте: загубите — не Лукашенка — а першого президента, і це буде початком вашого кінця. Стоятимете на колінах, як в Україні та інших країнах стояти на колінах та молитися незрозуміло на кого", - заявив він. 

Він також подякував усім, хто зібрався на мітингу. За його підрахунками - це понад 50 тисяч людей, хоча ЗМІ раніше повідомляли, що на мітинг прийшло близько 2 тисяч осіб.

"Цінність ось цього понад 50-тисячного дійства - ви цим показали, хто в домі господар", - звернувся Лукашенко. 

Під час виступу він також звинуватив Литву, Латвію, Польщу та Україну в наказі провести нові вибори в Білорусі.

"НАТОвські війська лязгають гусеницями, йде нарощування військової сили на західних кордонах нашої країни. Литва, Латвія, Польща та, на жаль, наша рідна Україна, її керівництво, наказують нам провести нові вибори", - заявив він. 

Щодо виборів, Лукашенко заперечив ідею повторного їхнього проведення. За його словами, якщо Білорусь погодиться - то "загине як держава". А офіційні результати виборів 9 серпня назвав чесними, адже "не може бути понад 80% фальсифікацій". 

Лукашенко своєрідно подякував своїм прибічникам на мітингу. "Я стою перед вами на колінах. Вперше в своєму житті. Ви на це заслужили. Дякую вам", - сказав він, але на коліна так і не став. 

Нагадаємо, Лукашенко 16 серпня у Мінську зібрав мітинг на свою підтримку. За оцінками ЗМІ, на ньому зібралося від 5 до 10 тисяч мітингувальників. Водночас МВС нарахувало 65 тисяч, а Лукашенко заявив, що прийшло понад 50 тисяч людей. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин