Похорон брата президента Афганістану завершився вибухами

У Афганістані поховали брата президента, главу регіональної ради провінції Кандагар Ахмада Валі Карзая, вбитого своїм другом і охоронцем.

Після похорону брата президента Афганістану Ахмада Валі Карзая, вбитого напередодні у власному будинку, у Кандагарі пролунали два вибухи.

Один з терактів було скоєно проти губернатора південної афганської провінції Гельменд Гуляба Мангала. Чиновник залишився живий, проте четверо його охоронців отримали поранення. Інформації про другий вибух поки немає.

На церемонії похорону Ахмада Валі Карзая були присутні кілька тисяч людей. Жалобну церемонію очолював сам президент Хамід Карзай, у зв'язку з чим було вжито безпрецедентних заходів безпеки.

Попрощавшись з братом, Карзай звернувся до талібів із закликом "припинити вбивати власний народ".

Напередодні рух "Талібан" оголосив про те, що бере на себе відповідальність за вбивство Ахмада Валі Карзая, і назвав цю подію "найбільшим досягненням" бойовиків.

Зведений брат афганського президента Ахмад Валі Карзай, який очолював регіональну раду південної провінції Кандагар, був застрелений у власному будинку в місті Кандагар.

Як стало відомо, Ахмада Валі убив його давній друг і голова служби безпеки Сарадар Мухаммед, якого потім застрелили інші охоронці.

До речі, західні ЗМІ неодноразово звинувачували Ахмада Валі у причетності до виробництва та транспортування наркотиків і зв'язках з наркомафією східних афганських провінцій. Раніше на нього здійснювали кілька замахів, але він жодного разу не отримував поранення.

Читайте також:

Тисячі людей зібралися на похорон убитого брата президента Афганістану

Брата президента Афганістану вбито у власному будинку

У президента Афганістану діагностували маніакальну депресію

Кривавий теракт в Афганістані: десятки загиблих, сотні поранених

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: