Похорон Леха Качинського призначено на суботу, 17 квітня

Похорон загиблого в авіакатастрофі Леха Качинського відбудеться у суботу, а жалобна церемонія пройде в центрі Варшави.

Похорон загиблого в авіакатастрофі президента Польщі Леха Качинського призначено на суботу, 17 квітня, оголосив виконувач обов’язків голови держави, спікер Сейму Броніслав Коморовський.

Жалобна церемонія на державному рівні проходитиме в самому центрі Варшави, на площі Юзефа Пілсудського.

У вівторок до президентського палацу до домовини з тілом покійного Леха Качинського приходитимуть на останнє прощання мешканці Варшави та усієї Польщі.

Коморовський додав, що з початком тижня він починатиме перемовини з представниками всіх парламентських фракцій стосовно терміну дострокових президентських виборів у Польщі.

Оглядачі сподіваються, що, відповідно до польської Конституції, вибори будуть призначені на другу половину червня.

Коморовський заявив також, що перед ним стоять інші невідкладні рішення, зокрема, стосовно призначення високопосадових осіб у країні.

Ідеться, зокрема, про термінове призначення нового голови Національного банку Польщі, керівника президентського Бюро національної безпеки, начальника Генерального штабу Польського війська, начальників усіх видів Збройних сил Польщі, віце-маршалків сейму, також омбудсмана.

Лех Качинський і ще 96 представників польського державного і військового керівництва, релігійних і громадських діячів загинули в авіакатастрофі під Смоленськом 10 квітня.

Тяжко хвора мати Леха Качинського Ядвіґа Качинська, якій за 80 років, нічого не знає про смерть сина. Вона у важкому стані перебуває у варшавській лікарні, і з огляду на стан її здоров’я лікарі заборонили родині говорити їй про катастрофу.

Читайте також:

Прощання із загиблим президентом Польщі відбудеться 13 квітня

У Польщі радянські літаки прозвали "літаючими трунами"

Брат-близнюк Качинського відмовився летіти до Катині в останню мить

Таємниця катастрофи під Смоленськом: розшифровані "чорні скриньки"

ВідеоПохорон Леха Качинського перенесено на добу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: