Похорони Япончика охороняють міліцейські спецнази

Доступ в Храм Воскресіння Словущого, де встановлено труну з тілом покійного, обмежений. Охорона пускає по 5-6 осіб на хвилину.

У церкві на Ваганьковському цвинтарі в Москві проходить прощання з померлим у п'ятницю В'ячеславом Іваньковим - "злодієм в законі" на прізвисько Япончик. Доступ в Храм Воскресіння Словущого, де встановлено труну з тілом покійного, обмежений. Охорона пускає по 5-6 осіб на хвилину.

Поруч із труною стоїть портрет Іванькова, кілька відер з трояндами, а також постійно знаходиться близько десятка жінок і кілька чоловіків. На вулиці біля церкви стоять 30-40 чоловіків міцної статури, деякі з них з квітами. Біля церкви видно численні вінки: "Від братви з Кірова", "Від братви з Ярославля", "Любимому другу".

Увечері 28 липня 2009 69-річний кримінальний авторитет був поранений в результаті замаху. Невідомий вистрілив Іванькову в живіт зі снайперської гвинтівки, коли той виходив з московського ресторану "Тайський слон".

У лікарні Іванькову довелося вирізати частину кишечнику. Лікарі до останнього боролися за його життя, провели кілька операцій. Періодично потерпілий приходив до тями, але 9 жовтня помер. У СКП РФ повідомили, що він помер від наскрізного вогнепального поранення в черевну порожнину і від перитоніту, що розвинувся в результаті.

Япончик повинен бути похований на Ваганьковському цвинтарі Москви, біля могили своєї матері. За даними медичних джерел, похорони заплановані на сьогодні, на 12:00. Джерела в МВС висловили впевненість, що прощатися з "хрещеним батьком" приїдуть "кримінальні авторитети з усього світу". Як відзначають в міліції, Япончик став найвпливовішим злочинцем, убитим в Москві за останні 15 років.

На похорон Іванькова вирушили і співробітники правоохоронних органів і спецслужб, щоб зафіксувати обличчя "соратників" і "колег" авторитету, повідомило раніше джерело в силових структурах. Він не виключив, що хтось із тих, хто прийшов попрощатися з Іваньковим може бути затриманий.

Можливі і конфлікти між присутніми, оскільки далеко не всі знайомі Япончика перебувають між собою у дружніх відносинах, вказало джерело. На випадок зіткнення представників протиборчих угрупувань на кладовищі повинні чергувати кілька десятків бійців московського ОМОНу, розповіло джерело.

Читайте також:

Прокуратура: Япончик помер від перитоніту

Кримінальний авторитет Япончик помер у лікарні

На похорон Япончика зберуться кримінальні авторитети з усього світу

Вбивцю Япончика бандити знайшли скоріше за міліцію
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: