Покайся або помри: у Панамі релігійна секта вбила дітей та вагітну жінку в моторошному ритуалі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Поліція знайшла тіла шести неповнолітніх та однієї дорослої жінки – усі вони належали до одного з корінних народів.

У Панамі поліція виявила братську могилу з сімома тілами на території Нгобе-Бугле у провінції Бокас-дель-Торо в Панамі. Люди були вбиті під час моторошного та дивного релігійного ритуалу – корінних жителів території оточили близько десяти мирян-проповідників. Їх били, катували, палили і різали мачете, аби змусити "покаятися в своїх гріхах". Десять осіб вже заарештовані.

Про це пише The Guardian.

Разом з цим поліція звільнила ще 14 членів представників корінного народу території Нгобе-Бугле, яких зв'язали і побили дерев'яними палицями й Бібліями.

У четвер, 16 січня, місцевий прокурор Рафаель Балойес описав страшну сцену, яку виявили слідчі, коли вони у вівторок пробиралися через зарослі джунглів до віддаленої корінної громади.

До цього поліцію попередили троє сільських жителів, які втекли і прямували до місцевої лікарні, тож правоохоронці були готові до чогось поганого. Втім їх все одно приголомшило те, що вони побачили в імпровізованій церкві на ранчо, де діяла маловідома релігійна секта "Новий Світ Бога".

"Вони проводили ритуал всередині будинку. У цьому ритуалі були люди, яких утримували проти їхньої волі, з ними жорстоко поводились", - сказав Балоєс.

"Всі ці обряди були спрямовані на те, щоб убити їх, якщо вони не покаються в своїх гріхах", - сказав він. Всередині будівлі знайшли голих чоловіка та жінку, виявили мачете, ніж і принесену в жертву козу.

Відео "Покайтесь або помріть": вагітна жінка, 5 її дітей та підліток стали жертвами релігійної секти у Панамі

Ще півтора десятка людей з травмами забрали до шпиталів. Члени секти катували, били та підпалювали селян, аби ті зізналися у своїх "гріхах". Як таємниця культу випливла назовні, і що чекає на його членів нині - у сюжеті.

"Покайтесь або помріть": вагітна жінка, 5 її дітей та підліток стали жертвами релігійної секти у Панамі

За два кілометри від "церкви" була знайдена нещодавно вирита могила з п’яти трупами однорічних малят, 17-річної дівчини та їхньої вагітної матері.

Як розповів правоохоронець, один з підозрюваних – дідусь вбитих дітей.

Повідомляється, що секта діяла в районі близько трьох місяців. Але все пішло шкереберть в суботу, коли у одного з членів церкви було "бачення".

"Один з них сказав, що Бог передав їм повідомлення, - сказав Балоєс. - Це повідомлення, очевидно, зводилося до того, щоб змусити всіх покаятися або вмерти".

Корінні мешканці Нгобе-Бугле – одна з найбільших корінних груп Панами. Вони страждають від високого рівня бідності та неграмотності.

Територія їхнього проживання була в такому стані, що довелося використовувати вертольоти, аби доправити звільнених поранених до лікарень. Серед них було щонайменше двоє вагітних жінок і кілька дітей.

Досі залишається незрозумілим, що сповідує церква "Новий Світ Божий". Добре відома євангельська церква, відома як Ла-Луз-дель-Мундо, заявила про свою непричетність до справи.

Нагадаємо, на північному узбережжі Перу знайшли місце наймасовішого дитячого жертвоприношення в історії. Ритальне вбивство сталося близько 550 років тому. Що змусило представників народу чиму вбити понад 250 дітей - читайте в матеріалі ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції