Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Такі навчання відбуваються вчетверте.

У середу, 1 серпня, у Грузії розпочались багатонаціональні військові навчання країн-членів НАТО і партнерів альянсу Noble Partner 2018

У навчаннях візьмуть участь 3000 військовослужбовців з 13 країн-членів НАТО та країн-партнерів: Грузії, США, Великої Британії, Німеччини, Естонії, Франції, Литви, Польщі, Норвегії, Туреччини, України, Азербайджану і Вірменії. Цього разу в навчанні також братимуть участь авіаційна підтримка США та бронетранспортери Німеччини.

Загалом у навчаннях планується задіяти близько 140 одиниць військової техніки.

Тренування триватимуть до 15 серпня.

Раніше США перекинули на навчання в Грузію з Європи військову техніку, включаючи бронетранспортери "Страйкер", бойові машини піхоти "Бредлі" і п'ять танків "Абрамс" (M1A2). Техніка була доставлена морським шляхом з порту Констанца в Румунії в грузинський порт Поті.

"Це ще раз підтверджує підтримку Грузії з боку США та інших країн-членів НАТО і партнерів альянсу, яка зростає", -  сказав глава міноборони Грузії Леван Ізорія.

Також у навчаннях будуть задіяні американські бойові вертольоти AH-64 Apache ("Апач") і UH-60 Black Hawk ("Чорний яструб"). Всього в навчаннях візьмуть участь 1170 американських військовослужбовців, включаючи особовий склад II кавалерійського полку сухопутних військ США в Європі, який прибув до Грузії повітряним шляхом.

Вибір редакції