Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поклонська і Собчак обмінялися уїдливими випадами через заяву про український Крим

Поклонська і Собчак обмінялися уїдливими випадами через заяву про український Крим

Телеведуча відзначила, що анексію не визнала навіть Білорусь, а депутат назвала українців "братнім народом".

Депутат нелегітимної «Держдуми РФ Наталія Поклонська відволіклася від «Матільди» і напала з критикою на телеведучу Ксенію Собчак через її слова про те, що з точки зору міжнародного права Крим належить Україні.

Відео Кандидатка в президенти Росії Ксенія Собчак визнала Крим українським

"Так може сказати тільки та людина, яка нічого далі свого тусовочного світу і креативної меншини не бачить. Статус Криму взагалі не обговорюється. Невже комусь ще невідомо, що Крим і Севастополь — це Росія?" — заявила Поклонська у коментарі РИА Новости.

"Такі заяви недалекоглядних громадських діячів, які в основному займаються реаліті-шоу, свідчать тільки про одне: неповагу до людей і до власної батьківщини", — додала вона.

Ще Поклонська сказала, що Україна Росії не партнер, а «братній народ, це одне ціле, що всіма способами намагаються спростувати вороги Росії і України».

Ксенія Собчак, яка збирається балотуватися в президенти РФ, у відповідь на випад Поклонської нагадала, що жодна країна світу не визнала анексію Криму.

«Входження Криму до Росії не визнала буквально жодна світова держава, навіть Білорусь. Та що там світова держава: навіть Сбербанк Росії не визнає Крим частиною Росії. Чи ви бачите в Євпаторії, Ялті, Керчі чи Сімферополі хоч одне його відділення?», - написала Собчак у Facebook.

Наталія Володимирівна сказала: "Статус Криму взагалі не обговорюється, невже комусь ще невідомо, що Крим та Севастопол...

Опубліковано Ксенією Собчак 25 жовтня 2017 р.

Телеведуча відзначила, що, на відміну від Поклонської, вона народилася і все життя прожила в Росії, а її батько був одним із тих, хто писав конституцію РФ. Тому їй неприємно, що її країна не тримає слово, яке дала «своєму головному сусідові».

«Я вчилася в МДІМВ, давно правда, мене тоді вчили, що міжнародні договори потрібно поважати і при цьому все можна обговорювати. Але, мабуть, в євпаторійській філії харківського юридичного інституту і в Державній думі є речі, які не обговорюються: Крим наш, Цар одружився незайманим, Путін - навічно. Але з іншого боку - добре, що Наталя хоча б більше не прокурор. Все-таки від депутатів шкоди менше, ніж від прокурорів», - уїдливо сказала Собчак.

Нагадаємо, 18 жовтня російська телеведуча Ксенія Собчак публічно оголосила про свої наміри балотуватися на посаду президента РФ під час виборів в 2018 році. Під час своєї прес-конференції стосовно передвиборної кампанії вона сказала:

"Україна - найважливіший партнер Росії. Відновити нормальні відносини - найголовніше завдання, яке сьогодні стоїть перед Росією, на мою думку. Щодо Криму – мені це нагадує дитячі ігри: "А чим доведеш, що Крим наш, чи ні". З точки зору міжнародного права, Крим - український. Крапка. Далі - давайте розмовляти, як це буде відбуватися, що буде далі, як буде життя тривати далі у людей, які живуть у Криму", - підкреслила вона.

До того ж Собчак підтвердила, що Росія своїми діями в Криму і на Донбасі порушила Будапештський меморандум.

Відео У разі своєї перемоги на виборах президента, Ксенія Собчак хоче налагодити стосунки з Україною

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції