Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поклонська прокоментувала свою участь у судилищі над політв'язнем Сенцовим

Вона заявила, що голодування бранця Кремля вигідне тим, хто начебто роздуває про це "шум".

Депутат Державної думи Росії, колишня "прокурор" окупованого Криму Наталія Поклонська представляла сторону державного обвинувачення у незаконному судилищі над українським режисером Олегом Сенцовим.

Вона підтвердила цю інформацію виданню "РБК".

"Не знаю, хто ще не чув про цей секрет Полішинеля. Розкрию ще одну "таємницю", що як у справі Сенцова, так і у низці інших кримінальних справ щодо злочинців особисто я представляла державне обвинувачення в судах", - сказала вона. 

За словами Поклонської, їй надали загальну кількість документів, які можна і не можна розголошувати, проте які начебто повністю свідчать про те, що Сенцов готував теракт у вигляді підриву пам'ятника. 

Депутат також зазначила, що голодування і "шум" навколо Сенцова начебто використовують, аби відволікти увагу від проблем Росії. А тим, хто "роздуває" цей шум - це вигідно.

"Зараз для них він зручний інструмент для досягнення своїх цілей, продовження тюремного флешмобу під назвою "голодування" за політичних в'язнів, відволікання уваги від катастрофічної економічної та соціальної ситуації всередині країни на зовнішній подразник", - сказала Поклонська.

ВідеоПоклонська особисто брала участь у суді над Сенцовим

Про це заявив адвокат політв"язня Дмитро Дінзе. З протоколу судового засідання видно, що 11 березня 2014 року тодішня так звана прокурор республіки Крим була присутня на засіданні суду у Сімферополі, коли Сенцову обирали запобіжний захід - тримання під вартою.

Поклонська особисто брала участь у суді над Сенцовим

Нагадаємо, 25 серпня 2016 року українського режисера Олега Сенцова засудили до 20 років ув'язнення у колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до здійснення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ

28 травня у Федеральній службі виконання покарань заявили, що Сенцов погодився на підтримувальну терапію. Цю інформацію підтвердив адвокат українця Дмитро Дінзе. 

31 травня екс-кандидатка у президенти РФ Ксенія Собчак повідомила, що мала розмову відеозв'язком із Сенцовим. Він виглядав худим та блідим, у нього випали два зуби через голодування. Лікарі, які стежать за станом здоров'я  політв’язня, попередили, що після 30 дня його голодування йому почнуть заливати до носа поживну суміш.

Омбудсмен України Людмила Денісова кілька разів намагалася зустрітися із Сенцовим, однак їй відмовили навіть у відеозв'язку. Денісова попередила про небезпеку голодування Сенцова - він майже не встає з ліжка. Сам Сенцов відмовився просити в Путіна помилування.

Залиште свій коментар

Вибір редакції