Поклонську закликають позбавити мандата за незадекларовану квартиру в окупованому Донецьку

Загалом у нелегітимного політика принаймні три квартири. 

Організація щодо боротьби з корупцією Transparency International закликала нелегітимну Держдуму РФ зняти мандат із так званої російської депутатки Наталі Поклонської, якщо підтвердяться дані про її незадекларованому квартиру в окупованому бойовиками Донецьку.

Російське відділення антикорупціонерів повідомляє, що колишня "прокурорка" окупованого Криму користується двома службовими квартирами, однією – депутатською у столиці РФ Москві, та прокурорською у Сімферополі, хоча давно не обіймає цю посаду.

Третю квартиру Поклонської на 29,9 квадратних метра TI виявила в українському державному реєстрі прав на нерухомість. Зареєстрована вона на Дубровську Наталію Володимирівну (Дубровська - дівоче прізвище Поклонської), яка народилася в той самий день, що Поклонська.

"Якщо ця квартира дійсно належить Наталі Поклонській, вона чотири рази, всупереч закону, не була включена до її декларації: в щорічні антикорупційні декларації за 2014 і 2015 роки, коли вона була прокурором Криму; в передвиборчу декларацію 2016 року і в депутатську антикорупційну декларацію за 2016 рік", - йдеться у повідомленні TI.  

У разі підтвердження цієї інформації автори розслідування щодо нерухомості Поклонської закликають позбавити її мандата депутата нелегітимної Держдуми.

Також антикорупціонери звернулися до генерального прокурора РФ Юрія Чайки із закликом перевірити законність користування Поклонською прокурорською квартирою в окупованому Криму.

Як повідомлялося раніше, Transparency International анонсувала розслідування проти колишнього "прокурора" анексованого Криму і "депутата" нелегітимної Держдуми РФ Наталії Поклонської.  Сама "няш-мяш" у відповідь натякнула антикорупціонерам, що їм "світять роботи на Колимі". 

ВідеоПоклонська заявила, що у Криму мироточить бюст Миколи ІІ

Залиште свій коментар