Покоївка, яка звинуватила главу МВФ в зґвалтуванні, живе у будинку для хворих на СНІД

32-річна жінка, яка емігрувала в США із Західної Африки, починаючи з січня проживала зі своєю 15-річною дочкою в будинку для хворих на СНІД.

Покоївка готелю Sofitel, яка звинуватила главу МВФ Домініка Стросс-Кана в сексуальному насильстві, знімала квартири в будинках, де проживали виключно носії ВІЛ та хворі на СНІД.

32-річна жінка, яка емігрувала в США із Західної Африки, починаючи з січня проживала зі своєю 15-річною дочкою в будинку, який Об'єднане товариство носіїв ВІЛ та хворих на СНІД Гарлема призначає виключно для дорослих, уражених цим вірусом, та членів їхніх сімей.

Видання також з'ясувало, що і раніше жінка знімала квартиру в Бронксі в одному з будинків, зарезервованих гарлемською спільнотою хворих на СНІД.

Працівник спільноти заявив, що, аби отримати квартиру в будинку, де живе покоївка, принаймні, один дорослий чоловік у сім'ї повинен бути носієм ВІЛ або хворим на СНІД. При цьому в будинок не допускаються здорові дорослі люди, у дітей яких виявлено вірус.

Жінка проживає в будинках під патронажем Гарлемського товариства хворих на СНІД з 2008 року. Куратор будинку, де живе емігрантка, що отримала несподівану популярність, підтвердив, що вона проживає у квартирі одна разом із дочкою.

Нагадаємо, Домінік Стросс-Кан був затриманий 14 травня у нью-йоркському аеропорту імені Кеннеді незадовго до вильоту в Париж. Главу МВФ узяли під варту після того, як покоївка готелю Sofitel заявила, що він намагався її зґвалтувати. Стросс-Кану були пред'явлені звинувачення в примусі до сексуального акту, спробі зґвалтування і незаконному позбавленні волі.

Кримінальний суд Манхеттена ухвалив рішення залишити главу МВФ під вартою, відхиливши заставу в розмірі одного мільйона доларів. Прокурори заявили, що у випадку, якщо його звільнять, обвинувачений зможе втекти до Франції. Наступне засідання суду призначене на 20 травня. У вівторок Стросс-Кана перевезли з центру при манхеттенському суді у виправний комплекс Райкерс-Айленд, який у Нью-Йорку називають не інакше, як "місто-в'язниця".

Між тим, за даними соціологів, більшість жителів Франції вважають, що один із найпопулярніших членів опозиційної французької Соцпартії став жертвою змови.

Читайте також:

Голова МВФ заявив про обопільну згоду на секс з покоївкою

МВФ: статус не врятує Стросс-Кана від суду

У справі глави МВФ з'явилася кров на простирадлах і анальний секс

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: