Покоївку, яка звинуватила Стросс-Кана у зґвалтуванні, викрили у брехні

Західні ЗМІ посилаючись на джерела, близькі до слідства заявили, що покоївка, яка звинуватила Стросс-Кана у зґвалтуванні, постійно брехала на допитах.

Слідчі, які займаються справою колишнього керівника Міжнародного валютного фонду (МВФ) Домініка Стросс-Кана, виявили, що покоївка, яка звинуватила його у спробі зґвалтування, неодноразово брехала на допитах.

Незважаючи на те, що існують свідчення ДНК, які підтверджують статевий контакт французького політика і покоївки, остання постійно бреше, і слідство не вірить ні розказаним нею подробицям інциденту, ні історії її життєвого шляху, пише The New York Times, посилаючись на неназвані джерела, близькі до слідства.

Адвокати Стросс-Кана і представники слідства провели 30 червня зустріч, на якій обговорювалася можливість зняття з банкіра основної частини звинувачень.

У п'ятницю, 30 червня має відбутися засідання суду, на якому можуть бути змінені умови застави, під яку Стросс-Кан був випущений з в'язниці.

Слідство виявило, що покоївка, яка звинуватила Стросс-Кана, за добу до передбачуваного статевого акту з ним, телефонувала чоловіку, який відбував тюремний термін за звинуваченням у зберіганні 180 кг марихуани. Той за останні два роки перерахував на її рахунок близько 100 тисяч доларів.

Передбачувана жертва Стросс-Кана також заявила слідству, що в проханні про надання їй притулку в США містилася інформація про те, що її зґвалтували, але перевірка показала, що у відповідних документах про цей інцидент не згадується.

Відразу ж після того, як вибухнув скандал, Стросс-Кан змушений був залишити посаду директора-розпорядника МВФ. Раніше цього тижня головою цього фінансового інституту стала співвітчизниця банкіра Крістін Лагард, яка обіймала пост міністра фінансів Франції.

У Парижі з великою увагою стежили за кримінальною справою, порушеною в Нью-Йорку проти Стросс-Кана. Деякі спостерігачі навіть припускали, що інцидент з покоївкою підстроїв президент Франції Нікола Саркозі, який розглядав банкіра як свого головного конкурента на майбутніх виборах глави держави.

Ніяких змістовних аргументів на користь цієї версії, однак, висунуто не було.

Відразу ж після арешту Стросс-Кана в Нью-Йорку його дружина висловилася на підтримку чоловіка, проте кілька жінок заявили про те, що протягом останніх років політик намагався примусити їх до вступу в статевий зв'язок з ними.

Читайте також:

Сюжет скандалу зі Стросс-Каном використали для реклами чіпсів

Стросс-Кан заявив у суді Нью-Йорка, що не винен

Після звинувачень у зґвалтуванні Стросс-Кан оточив себе чоловіками

Родичі Стросс-Кана пробували дати хабар сім'ї покоївки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: