Поліція допитала Стіва Джобса у справі про крадіжку прототипу iPhone 4

Поліція допитала главу Apple Стіва Джобса в рамках розслідування справи про крадіжку прототипу смартфона iPhone 4.

Поліція штату Каліфорнія допитала главу Apple Стіва Джобса в рамках розслідування справи про крадіжку прототипу смартфона iPhone 4. Про це заявив прокурор округу Сан Матео Стівен Уагстаф (Stephen Wagstaffe).

Крім Джобса поліція допитала й інших співробітників Apple, що мали відношення до цієї справи. При цьому Уагстаф заявив, що поліція близька до завершення розслідування і може передати йому документи по справі протягом декількох тижнів.

Після того, як Уагстаф отримає документи, він прийме рішення про те, чи порушувати справу за фактом крадіжки смартфону. Нагадаємо, що прототип iPhone 4 був на розробником Apple Греєм Пауеллом в одному з барів передмістя Сан-Франциско. Згодом цей пристрій було виявлено студентом Брайаном Хоганом, який продав його техноблогу Gizmodo за п'ять тисяч доларів.

У квітні 2010 Gizmodo опублікував фотографії і відеоролик, в якому був детально описаний зовнішній вигляд пристрою. Проте згодом дії техноблога, а також Хогана, стали приводом для початку розслідування з приводу можливої крадіжки смартфону.

Справа в тому, що згідно з каліфорнійським законом Хоган був зобов'язаний вжити всі можливі зусилля для того, щоб повернути не приналежну йому власність законному власникові. Однак Хоган забрав смартфон з бару і незабаром продав його. При цьому відомо, що студент пропонував придбати смартфон редакціям інших техноблогов, зокрема Engadget.

Відзначається, що у разі визнання провини Хогана звинувачення можуть бути пред'явлені і редакції Gizmodo. У цьому випадку техноблогу доведеться відповісти за скупку краденого.

Читайте також:

Споживачам не рекомендували купувати iPhone4

Стів Джобс порадив шульгам не тримати iPhone 4 лівою рукою

Apple презентувала новий смартфон iPhone 4

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: