Поліція Іспанії затримала сімох українців, які працювали на нелегальній тютюновій фабриці

Дата публікації
Перегляди
1150
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Один з її організаторів також був українцем.

Нелегальну фабрику з виробництва тютюнових виробів, на якій були задіяні громадяни України, викрили правоохоронці Іспанії разом з прикордонниками України, повідомляється на сайті відомства.

Зазначається, що інформацію щодо існування нелегальної фабрики наші прикордонники отримали  в рамках співпраці з іспанцями. Також попередньо було з’ясовано, що до роботи на об’єкті залучені громадяни України.

Під час розслідування було встановлено особу головного організатора, який виявився іноземним громадянином, та його поплічника, громадянина України, який і вербував наших найманців.

У результаті проведеної спецоперації, окрім сімох українців також було затримано громадян Португалії та Іспанії. Вилучено устаткування для виробництва 2 млн сигарет на добу, а також 200 ящиків тютюнових виробів та сировину для виробництва ще близько 3000 ящиків.

Наразі ведеться досудове слідство.

Нагадаємо, 2017 року кількість мігрантів українського походження у світі становила 8 млн осіб, встановило дослідження Expat Insider. Наразі найбільше наших співвітчизників мешкає у Росії – 4,4 млн, у Польщі та Канаді – 1,2 млн, у США проживає 940 тисяч, у Бразилії – 500 тисяч осіб. Українці мігрують також до Італії (231 тис. осіб) та Німеччини (230 тис. осіб).

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1150
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація