Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поліція Македонії застосувала сльозогінний газ і гумові кулі під час сутичок із мігрантами

Внаслідок зіткнення постраждали три сотні біженців.

Поліція Македонії застосувала сльозогінний газ під час сутичок з мігрантами поблизу грецького села Ідоменей, де встановлений табір понад 11 тисяч мігрантів.

Про це повідомляє "Дождь".

За даними медичної організації "Лікарі без кордонів", близько 300 людей постраждали в результаті зіткнень мігрантів з поліцій. За даними організації, поліція застосовувала сльозогінний газ, гумові кулі і світлошумові гранати щодо тих мігрантів, які намагалися пробратися на територію Македонії. В організації заявили, що більше 30 осіб отримали поранення від гумових куль, і більше десяти людей було побито македонської полицей.

"Безладний застосування хімікатів, гумових куль і світлошумових гранат щодо беззахисного населення - це небезпечні і плачевні дії", - заявив представник грецького уряду Джордж Кірітсіс.

Джерело Reuters в поліції Македонії повідомив, що поліцейські застосували сльозогінний газ тільки після того, як мігранти почали штурм прикордонного паркану з боку Грецією.

Нагадаємо, що сотні мігрантів перетнули кордон між Грецією і Македонією, знайшовши шпарину в бар'єрі з колючого дроту. Раніше близько тисячі мігрантів, чимало з яких прибули в Європу цілими сім'ями, залишили побудований спеціально для них табір в селі Ідомені і перетнули річку поруч з кордоном. На початку березня влада Македонії закрила кордон для мігрантів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції