Поліція офіційно підтверджує ліквідацію терористів і загибель заручників під час штурмів

Дата публікації
Поліція офіційно підтверджує ліквідацію терористів і загибель заручників під час штурмів

Французькі поліцейські ліквідували терористів, але заручники теж загинули. / Reuters

У Франції загинули три территориста і три заручника.

Незважаючи на всі зусилля, правоохоронцям не вдалося врятувати життя кількох заручників, які перебували в руках терориста в Парижі.

У п'ятницю, 9 січня, під час двох спецоперацій поліції, які стартували майже одночасно, вдалося ліквідувати трьох терористів, які утримували заручників в Парижі і в містечку Даммартен-ан-Гоель на північ від французької столиці.

Про це в офіційному коментарі ЗМІ повідомив представник правоохоронних органів.

Так, в містечку Даммартен-ан-Гоель були вбиті брати Саїд і Шериф Куаши, що двома днями раніше влаштували бійню в редакції газети Charlie Hebdo, убивши 12 осіб. Зловмисники захопили заручницю і сховалися в будівлі місцевої друкарні.

Під час операції жінка, яку утримували терористи, не постраждала.

Під час іншої операції поліцейські вбили Амеді Кулібалі. Він вдень 9 січня захопив в заручники шість осіб у паризькому магазині кошерних товарів.

Під час штурму, згідно офіційної інформації, крім терориста загинули ще три людини. Всі вони, імовірно, заручники. Крім того, двоє поліцейських отримали поранення.

За інформацією Associated Press, правоохоронці були вимушені були піти на штурм одночасно в Даммартен-ан-Гоель і Парижі. Джерело в поліції повідомило агентству, що брати Куаші вискочили на вулицю з захопленої друкарні і відкрили безладну стрілянину.

Після цього правоохоронці вирішили почати спецоперацію з ліквідації терористів.

Справа в тому, що, за оперативною інформацією, зловмисники були пов'язані між собою. І Кулібалі, який захопив магазин в Парижі, вимагав відпустити братів Куаши, які сховалися в друкарні.

Нагадаємо, рінаше повідомлялося, що під час штурму магазину в Парижі загинули четверо заручників.

У Парижі терористи утримують заручників одразу в двох місцях

У Парижі терористи утримують заручників одразу в двох місцях

Наступна публікація