Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Журналісти повідомили про ексгумацію тіл, але це виявилося неправдою.

Поліція оточила на цвинтарі у британському місті Солсбері ділянку, де поховані дружина і син колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля.

Про це повідомляє місцеве видання Salisbury Journal.

ВідеоПоліція з'ясувала, якою речовиною отруїли російського розвідника Скрипаля

У британський Солсбері, де отруїли Скрипаля, скерували 180 військових. Вони допоможуть поліції прибрати з місця інциденту транспорт, на який могла потрапити отрута. Скрипаль і його дочка лишаються у лікарні, за словами поліції, їхній стан дуже серйозний.

Поліція з'ясувала, якою речовиною отруїли російського розвідника Скрипаля

Спочатку журналісти повідомили про ексгумацію тіл родичів отруєного шпигуна, проте поліція спростувала цю інформацію. Зокрема, тіло сина Сергія Скрипаля Олександра після його смерті було кремовано і в Солсбері похована урна з його прахом.

Наразі невідомо, в чому саме полягають слідчі дії. Крім поліції, у розслідуванні на цвинтарі беруть участь медики і військові.

Дружина Сергія Скрипаля Людмила переїхала разом з ним до Великобританії після обміну шпигунами між Росією і США. Жінка померла у 2012 році, причиною її смерті вказується рак матки. Син колишнього російського шпигуна Олександр помер у 2017 році у Санкт-Петербурзі від печінкової недостатності.

Нагадаємо, 5 березня BBC повідомила, що у Великій Британії колишній російський розвідник Сергій Скрипаль потрапив до лікарні після серйозного отруєння невідомою речовиною. Видання The Telegraph дізналося, що Скрипаль раніше звертався до поліції із заявою про те, що побоюється за своє життя, а дружина колишнього співробітника ФСБ Олександра Литвиненка сказала виданню, що ситуація зі Скрипалем "дуже схожа на те, що сталося з її чоловіком". Як відомо, він помер 2006 року в результаті отруєння полонієм.

Сергій Скрипаль до 1999 року служив у Головному розвідувальному управлінні, після чого вийшов на пенсію у званні полковника. 2004 року його затримали за підозрою в шпигунстві на користь Великої Британії і через два роки засудили до 13 років позбавлення волі. Скрипаль був визнаний винним у тому, що від 1995 року передавав Секретній розвідувальній службі Великої Британії дані про співробітників російської розвідки, які працювали під прикриттям в Європі.

2010 року Скрипаль та ще троє засуджених у Росії були помилувані, після чого їх обміняли на десятьох агентів російської розвідки, розкритих у США. Після обміну Сергій Скрипаль став жити у Великій Британії. 

Велика Британія виявить жорстку реакцію, якщо причетність Росії до отруєння колишнього шпигуна Сергія Скрипаля буде доведено, заявив очільник МЗС Боріс Джонсон.

Залиште свій коментар

Вибір редакції