Поліція Ріо-де-Жанейро отримала дозвіл на відстріл озброєних людей на вулицях

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Спеціальні бригади патрулюватимуть найбільш криміногенні райони міста.

Надзвичайно жорсткі заходи готує злочинцям у бразильському місті Ріо-де-Жанейро нова регіональна влада. Федеральний суддя Вілсон Вітцель, який у січні 2019 року заступає на посаду губернатора, розпорядився випустити на вулиці спеціальні бригади озброєних правоохоронців.

Наразі відомо про 120 копів, які будуть розділені на 60 пар. Вони патрулюватимуть місто, особливо його криміногенні райони. Силовики матимуть повноваження стріляти на ураження в кожного, хто матиме в руках вогнепальну зброю. Один у парі виконуватиме роботу ліквідатора, інший документуватиме це на відео, аби забезпечити доказом правомірності дій напарника.

"Згідно з протоколом, вони будуть вбивати на місці будь-кого, у кого в руках зброя. Ті, хто виходять зі зброєю, не переймаються за життя інших людей, вони готові вбити будь-кого, хто встане у них на шляху" , - пояснив свою ініціативу Вітцель. Ці дії він виправдовує жахливою статистикою – торік у відомій вуличною злочинністю Бразилії було зареєстровано майже 64 тисячі вбивств. Це більше, ніж в будь-якій іншій країні світу.

ВідеоСвіт навиворіт: Дмитро Комаров поспілкувався з бразильським наркобароном

Наркокартель із середини. Як працює та як вирішує, кому жити - екслюзивне інтерв'ю зі злочинцями, недоступними для правосуддя, сьогодні покаже Дмитро Комаров. Найризикованіша експедиція в серце бразильських фавел під дулом пістолета. Як вдалося переконати наркобарона розповісти те, чого ще не бачило українське телебачення – дивіться у сюжеті.

Світ навиворіт: Дмитро Комаров поспілкувався з бразильським наркобароном

Залиште свій коментар

Вибір редакції