Поліція "викурює" протестувальників із аеропорту Гонконгу сльозогінним газом

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Протистояння між демонстрантами і правоохоронцями триває.

У міжнародному аеропорту Гонконгу силовики використали сльозогінний газ супроти протестувальників, які заблокували роботу летовища. Правоохоронцям вдалося відігнати найбільш агресивних активістів після розпилення перцевих балончиків.

Фотогалерея Заблокований аеропорт Гонконга (7 фото)

Конфлікт стався після спроб поліції видворити людей із аеропорту та їхньої відмови добровільно залишати межі летовища. Демонстранти навіть спорудили барикаду з візків для перевезення багажу. Очевидці описують події в терміналах аеропорту словом "хаос". За поточною інформацією, в сутичках травмовано одного правоохоронця. Його госпіталізували.

Робота летовища в таких умовах неможлива - стійки реєстрації не працюють, зали очікування зайняті протестувальниками. Адміністрація знову скасувала всі рейси – на такий само крок керівництво повітряної гавані пішло і в понеділок. Офіційний Пекін заявив, що заворушення мають ознаки терористичної діяльності.

ВідеоАеропорт Гонконгу після майже 4-денної перерви унаслідок протестів відновлює роботу

Усі рейси на летовищі скасували після кривавих сутичок між поліцією та демонстрантами у місті. Аби розповісти світу про свій протест, кілька тисяч мітингувальників облаштувались на території аеропорту. Чого вимагали та чи вдалося домовитись із владою – дивіться далі.    

Аеропорт Гонконгу після майже 4-денної перерви унаслідок протестів відновлює роботу

Залиште свій коментар

Вибір редакції