Поліція вирішила офіційно звинуватити главу МЗС Ізраїлю в корупції

Ізраїльська владна верхівка розпочала боротьбу з корупцією у владних рядах.

Поліція Ізраїлю рекомендувала генеральному прокурору країни Ехуду Вайнштейн висунути офіційні звинувачення в корупції проти глави ізраїльського МЗС Авігдора Лібермана і посла в Білорусії Зєев Бен Ар'є. Представники поліції також рекомендували пред'явити Ліберману звинувачення у відмиванні грошей зловживанні суспільною довірою.

Імовірно, під час останнього візиту Лібермана до Мінська в жовтні 2008 року Бен Ар'є передав йому копії документів, що стосуються можливих звинувачень у корупції. За даними поліції, серед переданих матеріалів знаходився адресний запит міністра юстиції Ізраїлю до білоруського уряду про перевірку банківських рахунків Лібермана.

Ліберман підозрюється в незаконному отриманні 2,5 мільйона доларів під виглядом пожертвувань на передвиборчу кампанію. За інформацією поліції, кошти перераховувалися Ліберману через банківський рахунок його дочки на Кіпрі.

Нагадаємо, в березні 2010 року поліція вже пропонувала генпрокурору висунути проти Лібермана звинувачення в корупції, відмиванні грошей і спробі перешкодити слідству. У загальній складності поліцейське розслідування на предмет можливої причетності глави ізраїльського МЗС до корупції ведеться близько дев'яти років.

Сам лідер націоналістичної партії "Наш будинок - Ізраїль" відкидає всі звинувачення на свою адресу, заявляючи, що вони сфабриковані його політичними опонентами. Крім того, Ліберман обіцяв піти у відставку у випадку, якщо офіційне звинувачення все ж таки буде йому пред'явлено.

Читайте також:

Рада зайнялась боротьбою з відмиванням брудних грошей

Янукович відмовився створити орган по боротьбі з корупцією

Янукович обурився на суддів, які замовляють собі на свята іноземних рок-зірок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: