Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кількість загиблих в молодіжному таборі на острові Утойя склала, за уточненою інформацією, 68 людей. При вибуху в Осло загинули вісім городян.

В результаті подвійного теракту в Норвегії загинули 76 людей, а не 93, як повідомлялося раніше. Такі дані, передає Agence France-Presse, навели в норвезькій поліції.

Зокрема, кількість загиблих в молодіжному таборі на острові Утойя склало, за уточненою інформацією, 68 людей. При вибуху в Осло загинули вісім городян.

Раніше повідомлялося, жертвами столичного теракту стали семеро. На Утойя, за старими даними, загинули 86 людей.

 ОПРИЛЮДНЕНО ПОДРОБИЦІ, ЯК ТЕРОРИСТ ГОТУВАВСЯ ДО МАСОВОГО ВБИВСТВА У НОРВЕГІЇ

За словами представників поліції, які наводить агентство Reuters, плутанина зумовлена ​​труднощами в зборі інформації про загиблих на острові. Крім того, не всі жертви упізнані.

Подвійний теракт був здійснений в Норвегії 22 липня 2011. За версією слідства, 32-річний радикал Андерс Берінг Брейвік, про погляди якого, за даними ЗМІ, поліція дізналася ще в березні, спочатку влаштував вибух поряд з урядовим комплексом в Осло, а потім, прибувши на острів Утой, відкрив вогонь по відвідувачах розміщеного там молодіжного табору правлячої Робочої партією Норвегії.

На допитах 32-річний Брейвік визнав провину і назвав свої дії "жахливими, але необхідними". На засіданні суду 25 липня норвежцю пред'явили звинувачення в скоєнні терористичних актів. Підсудний зізнався у скоєному, але відмовився визнати теракти злочином, заявивши, що намагався дати суспільству "сигнал" і "врятувати Європу".

Суд заарештував Брейвіка на два місяці; половину терміну попереднього затримання йому належить відбувати в одиночній камері.

"Кривава п'ятниця" в Норвегії - слідкуйте за подробицями тут

Читайте також:

Жертвою теракту у Норвегії став зведений брат принцеси, а метою була "мати нації"

Брейвіка викрили у плагіаті у американського терориста Унабомбера

Батько норвезького терориста не бачив сина 15 років і дізнався про теракти з Інтернету

ВідеоПоліція знизила кількість жертв терактів в Норвегії до 76

Залиште свій коментар

Вибір редакції