Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поліція звільнила затриманих за підозрою у підготовці різанини у Берліні

Не було виявлено доказів підготовки нападу цими особами.

Затриманих напередодні під час спецоперації шістьох чоловіків, яких підозрювали в підготовці нападу на Берлінський напівмарафон, у понеділок, 9 квітня, звільнили з-під варти.

Про це повідомили в поліції Берліна.

За словами правоохоронців, під час детальної перевірки не було виявлено доказів підготовки нападу цими особами. Утім, слідчі дії тривають.

ВідеоСамогубець, який наїхав на людей у Мюнстері, виявився громадянином Німеччини

Німець із іменем Йенс 1969 року народження – незрозуміла фігура для слідчих. Поліція всю ніч обшуковувала 4 його квартири. Фургон, який він використав як знаряддя убивства, належав водію, разом із чотирма іншими машинами дорогих брендів. Працював чоловік на себе промисловим дизайнером. Очевидно мав проблеми з психікою, був агресивним і погрожував вчинити таке самогубство, яке запам'ятається багатьом.

Самогубець, який наїхав на людей у Мюнстері, виявився громадянином Німеччини

Нагадаємо, напередодні в Берліні було затримано шістьох чоловіків у віці від 18 до 21 років. Їх підозрювали, що вони могли мати стосунок до підготовки нападу на учасників та глядачів Берлінського напівмарафону, який відбувався 8 квітня. Затримані чоловіки потрапили в поле зору поліції через "підозрілу поведінку", зазначили в поліції.

Крім того, правоохоронці мали "окремі вказівки", що свідчили про можливу підготовку до скоєння нападу. Спецоперацію проводили на тлі нез'ясованих до кінця обставин скоєння наїзду в Мюнстері. В її рамках обшукали кілька помешкань та автомобілів. Правоохоронці також вилучили кілька мобільних телефонів та носіїв інформації, які продовжують вивчати.

Раніше 8 квітня про затримання кількох підозрюваних у підготовці нападу в Берліні повідомило видання Die Welt. За даними журналістів, затримані планували скоїти напад із застосуванням холодної зброї на глядачів та учасників спортивного заходу. Один із затриманих поліцією нібито вважався людиною з близького оточення Аніса Амрі - вихідця з Тунісу, котрий у грудні 2016 року скоїв напад на різдвяний ярмарок у Берліні. Головний підозрюваний, за даними Die Welt, підготував для скоєння нападу два добре загострених ножі. Він перебував під наглядом спецслужб, повідомляли журналісти видання.

Залиште свій коментар

Вибір редакції