Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Політик із українським корінням може стати високопосадовцем Держдепу США - ЗМІ

Раніше Добрянські працювала на позиціях спеціального посланника США в Північній Ірландії, а також заступника державного секретаря США у глобальних справах.

Американський політичний діяч та експерт з питань зовнішньої політики Пола Добрянські, яка має українське коріння, може посісти одну з вищих посад у Державному департаменті США.

Про це пише Bloomberg із посиланням одразу на три джерела.

 "Адміністрація Трампа планує номінувати Полу Добрянські, високопоставленого дипломата за часів президента Джорджа Буша, на високу політичну посаду в Державному департаменті",- зазначається в повідомленні. 

Раніше Добрянські працювала на позиціях спеціального посланника США в Північній Ірландії, а також заступника державного секретаря США у глобальних справах. Планується, що вона замінить Томаса Шеннона, який зараз перебуває на другій за рангом позиції в американському зовнішньополітичному відомстві та вже заявив про намір піти на пенсію.

ВідеоСпецпредставник Держдепу США заявив, що самопроголошені "ДНР" та "ЛНР" мають зникнути

Напередодні Курт Волкер зазначив, що так звані республіки створила Росія, аби замаскувати свою роль у конфлікті. Москва вже відповіла, що ліквідація неможлива. Донбаські утворення - буцім-то частина мінських угод. Принаймні так вважає Голова комісії Ради Федерації з інформаційної політики Олексій Пушков. За його словами, без згоди так званих "ЛНР" та "ДНР" ніяких миротворців на Донбасі не буде.

Спецпредставник Держдепу США заявив, що самопроголошені "ДНР" та "ЛНР" мають зникнути

Призначення Поли Добрянські підкреслює, наскільки швидко президент Дональд Трамп і Майк Помпео (кандидатуру якого вже ухвалив Сенат на посаді держсекретаря - ред) просуваються в заповненні керівних структур апарату Державного департаменту. 

Зараз Добрянські працює старшим науковим співробітником центру наук і міжнародних відносин Белфер у Гарварді. 

Пола Добрянські народилася в американській родині українського походження. Її батько, Лев Добрянські, багато років очолював Український конгресовий комітет Америки (УККА).

Залиште свій коментар

Вибір редакції